Лилов със страхотен мач при загуба от Кьорменд

23-01-2017 12:23

Иван Лилов изигра пореден силен мач и наниза 27 точки, но неговият Сегед загуби тежко като гост на непобедения у дома Кьорменд с 67-100 в последния кръг на унгарското първенство. Това бе загуба за тима на българския национал, който заема седмо място в класирането с актив 7-7, а участникът във ФИБА Къп Кьорменд е втори с 10-4. В следващия кръг още в четвъртък Сегед на Лилов посреща Печ, с който ще играе и за Купата през февруари.

Сегед започна много силно мача и поведе с 6 точки. Оспорвана бе и втората част, но Кьорменд постепенно наложи контрола си и на почивката обърна изцяло нещата в своя полза. През второто полувреме съперниът на българина бе още по-убедителен и спечели двубоя със сериозна разлика, която постепенно увеличаваше след частите.

Тагове: Иван Лилов, Сегед