Кливланд отпочина и поднови по шампионски (видео)

Gulliver Photos/Getty Images
24-02-2017 09:18

След почивката около Звездния уикенд в НБА, шампионът Кливланд поднови подобаващо сезона. В своята зала Кавалерите посрещнаха Ню Йорк Никс и наказаха съперника със 119-104.

ЛеБрон Джеймс направи трипъл-дабъл №48 в кариерата си след 18 точки, 13 борби и 15 асистенции. Кайри Ървинг се включи с 23 точки, а двамата ще трябва да носят отбора на гърба си в отсъствието на контузените Кевин Лав и Джей Ар Смит. С 20 точки пък се включи Кайл Корвър.

За гостите Кортни Лий вкара 25 точки, а Кармело Антъни добави 20. За Никс това бе шеста загуба в последните седем мача.

След равностойна първа част Кавс избухнаха във втората и натрупаха аванс от 18 точки на почивката. След третата част той бе свален на 8, но домакините отговориха бързо и Никс нямаха реален шанс за успех.

Тагове: Кливланд, Ню Йорк