Орландо разби Атланта (видео)

(USA Today)
26-02-2017 10:44

С Терънс Рос в състава Орландо показа ново лице и срази Атланта със 105-86 снощи. Това бе трета поредна загуба за Хоукс, който е пети на Изток с актив 32-36.. Това бе едва 22-и успех за Меджик, който е предпоследен с 38 загуби.

Рос вкара рекордните 24 точки за успеха, а 18 имаше Арън Гордън. Никола Вучевич се включи с 16 точки и 14 борби, а 15 точки, 9 асистенции и 9 борби остави на сметката си Елфрид Пейтън.

Тим Хардъуей бе най-резултатен за Атланта с 15 точки, а Дуайт Хауърд направи дабъл-дабъл с 14 борби и 11 точки.По 11 точки отбелязаха още Пол Милсап (+7 борби), Денис Шрьодър (+8 асистенции) и Принс.

С Арън Гордън, Еван Фурне и Рос Орландо започна здраво в защита и поведе отначало. За кратко във втория период Атланта поведе с точки, но до почивката изпуснаха преднината си. През второто полувреме Орландо увеличи аванс до цели 24 точки и до края удържа лесно успеха.

Тагове: Атланта, Орландо