2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004
всички A група за кадети (16) A група за кадети (16) | Запад, Редовен сезон A група за кадети (16) | Североизток, Редовен сезон A група за кадети (16) | Югоизток, 1/3 място A група за кадети (16) | Югоизток, 4/6 място A група за кадети (16) | Югоизток, Редовен сезон A група за момчета (14) A група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон A група за момчета (14) | Североизток, Редовен сезон A група за момчета (14) | Югоизток, Редовен сезон A група за юноши (19) A група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон A група за юноши (19) | Североизток, Редовен сезон A група за юноши (19) | Югоизток, 1/3 място A група за юноши (19) | Югоизток, 4/6 място A група за юноши (19) | Югоизток, Редовен сезон Квалификации за кадети (16) Квалификации за кадети (16) | Казанлък Квалификации за кадети (16) | Силистра Квалификации за кадети (16) | София-1 Квалификации за кадети (16) | София-2 Квалификации за момчета (12) Квалификации за момчета (12) | Ботевград Квалификации за момчета (12) | Варна Квалификации за момчета (12) | Сливен Квалификации за момчета (12) | София Квалификации за момчета (12) | Троян Квалификации за момчета (12) | Хасково Квалификации за момчета (14) Квалификации за момчета (14) | Пловдив Квалификации за момчета (14) | Самоков Квалификации за момчета (14) | Силистра Квалификации за момчета (14) | София Квалификации за юноши (19) Квалификации за юноши (19) | Бургас Квалификации за юноши (19) | Правец и Ботевград Квалификации за юноши (19) | Русе Квалификации за юноши (19) | София Приятелски срещи за момчета (12) | БУБА Къп Приятелски срещи за момчета (12) | Купа Троян Приятелски срещи за момчета (13) | Турнир Иван Андреев Региони за кадети (16) Региони за кадети (16) | Витоша Региони за кадети (16) | Добруджа Региони за кадети (16) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място Региони за кадети (16) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/9 място Региони за кадети (16) | Загоре и Родопи, група A Региони за кадети (16) | Загоре и Родопи, група B Региони за кадети (16) | Загоре и Родопи, група C Региони за кадети (16) | Мизия Региони за кадети (16) | Рила, 1/4 място Региони за кадети (16) | Рила, 5/7 място Региони за кадети (16) | Рила, група A Региони за кадети (16) | Рила, група B Региони за момчета (12) Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група A Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група B Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група C Региони за момчета (12) | Витоша, група A Региони за момчета (12) | Витоша, група B Региони за момчета (12) | Витоша, група C Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 11/15 място Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 16/20 място Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място Региони за момчета (12) | Добруджа, група A Региони за момчета (12) | Добруджа, група B Региони за момчета (12) | Добруджа, група C Региони за момчета (12) | Загоре, 1/6 място Региони за момчета (12) | Загоре, група A Региони за момчета (12) | Загоре, група B Региони за момчета (12) | Загоре, група C Региони за момчета (12) | Мизия Региони за момчета (12) | Рила, 1/5 място Региони за момчета (12) | Рила, 6/10 място Региони за момчета (12) | Рила, група A Региони за момчета (12) | Рила, група B Региони за момчета (12) | Родопи, 5/7 място Региони за момчета (12) | Родопи, група A Региони за момчета (12) | Родопи, група B Региони за момчета (14) Региони за момчета (14) | Витоша (Пролетен полусезон), група A Региони за момчета (14) | Витоша (Пролетен полусезон), група B Региони за момчета (14) | Витоша, група A Региони за момчета (14) | Витоша, група B Региони за момчета (14) | Добруджа Региони за момчета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/4 място Региони за момчета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 10/12 място Региони за момчета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 5/9 място Региони за момчета (14) | Загоре Региони за момчета (14) | Загоре и Родопи, 5/7 място Региони за момчета (14) | Мизия Региони за момчета (14) | Рила Региони за момчета (14) | Родопи Региони за юноши (19) Региони за юноши (19) | Витоша Региони за юноши (19) | Добруджа Региони за юноши (19) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място Региони за юноши (19) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/8 място Региони за юноши (19) | Мизия Региони за юноши (19) | Рила (Пролетен полусезон) Региони за юноши (19) | Рила, група A Региони за юноши (19) | Рила, група B Региони за юноши (19) | Родопи Финали A за момчета (14) Финали A за момчета (14) | Група A Финали A за момчета (14) | Група B Финали A за юноши (19) Финали A за юноши (19) | Група A Финали A за юноши (19) | Група B Финали B за момчета (14) Финали B за момчета (14) | Всеки срещу всеки Финали B за юноши (19) Финали B за юноши (19) | Група A Финали B за юноши (19) | Група B Финали за кадети (16) Финали за кадети (16) | Група A Финали за кадети (16) | Група B Финали за момчета (12) Финали за момчета (12) | Група A Финали за момчета (12) | Група B Финали A за момчета (14) | Група A
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Тунджа Ямбол (14)
2
2
0
157:121
4
1
1
0
84:75
2
3
3
0
241:196
45
6
Поб. 3
2
Доростол (14)
1
1
0
77:60
2
2
0
2
122:142
2
3
1
2
199:202
-3
4
Заг. 2
3
Рилски спортист (14)
2
1
1
159:159
3
1
0
1
60:77
1
3
1
2
219:236
-17
4
Поб. 1
4
БУБА баскетбол (14)
1
1
0
74:73
2
2
0
2
147:173
2
3
1
2
221:246
-25
4
Заг. 1
Финали A за момчета (14) | Група B
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Черно море Тича (14)
2
2
0
175:112
4
1
1
0
76:66
2
3
3
0
251:178
73
6
Поб. 3
2
Левски (14)
2
1
1
144:145
3
1
1
0
73:63
2
3
2
1
217:208
9
5
Поб. 1
3
Академик Бултекс 99 (14)
1
1
0
88:86
2
2
0
2
105:167
2
3
1
2
193:253
-60
4
Заг. 1
4
Балкан (14)
1
0
1
63:73
1
2
0
2
162:174
2
3
0
3
225:247
-22
3
Заг. 3
Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".