Juniors (U 14) Division 1 | FINAL |
1 Round |
23-08-2020 |
Slavia (U 14) Minyor 2015 (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
68 62 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | 3/4 Place Game |
23-08-2020 |
Star Basket (U 14) Chernomorets (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
65 64 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Semifinals |
22-08-2020 |
Star Basket (U 14) Slavia (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
56 60 |
|
22-08-2020 |
Minyor 2015 (U 14) Chernomorets (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
82 58 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Qualifications for Final Four, West |
08-08-2020 |
Slavia (U 14) Lokomotiv Sofia (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
67 61 |
|
08-08-2020 |
Minyor 2015 (U 14) Academic 17 Sofia (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
85 34 |
|
08-08-2020 |
Lokomotiv Sofia (U 14) Ahil (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
39 56 |
|
08-08-2020 |
Academic 17 Sofia (U 14) Slavia (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
54 84 |
|
08-08-2020 |
Ahil (U 14) Minyor 2015 (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
40 79 |
|
2 Round |
09-08-2020 |
Ahil (U 14) Slavia (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
42 82 |
|
09-08-2020 |
Lokomotiv Sofia (U 14) Academic 17 Sofia (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
73 36 |
|
09-08-2020 |
Slavia (U 14) Minyor 2015 (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
58 90 |
|
09-08-2020 |
Ahil (U 14) Academic 17 Sofia (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
52 97 |
|
09-08-2020 |
Lokomotiv Sofia (U 14) Minyor 2015 (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
40 79 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Qualifications for Final Four, East |
1 Round |
15-08-2020 |
Star Basket (U 14) Chernomorets (U 14) |
Hristo Borisov Varna |
67 53 |
|
15-08-2020 |
Svetkavitsa (U 14) Etar 49 (U 14) |
Hristo Borisov Varna |
47 52 |
|
2 Round |
15-08-2020 |
Chernomorets (U 14) Svetkavitsa (U 14) |
Hristo Borisov Varna |
73 60 |
|
15-08-2020 |
Etar 49 (U 14) Star Basket (U 14) |
Hristo Borisov Varna |
61 82 |
|
3 Round |
16-08-2020 |
Etar 49 (U 14) Chernomorets (U 14) |
Hristo Borisov Varna |
42 52 |
|
16-08-2020 |
Star Basket (U 14) Svetkavitsa (U 14) |
Hristo Borisov Varna |
80 27 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Vitosha region |
1 Round |
19-10-2019 |
Sports Talents (U 14) Slavia (U 14) |
Lokomotiv Sofia |
44 78 |
|
19-10-2019 |
Olympia Basket (U 14) Academic Sofia (U 14) |
Lokomotiv Sofia |
33 77 |
|
19-10-2019 |
Academic 17 Sofia (U 14) Bankya 78 (U 14) |
Lokomotiv Sofia |
80 41 |
|
19-10-2019 |
Ahil (U 14) Lokomotiv Sofia (U 14) |
Lokomotiv Sofia |
57 47 |
|
2 Round |
26-10-2019 |
Ahil (U 14) Bankya 78 (U 14) |
Triaditsa Sofia |
66 41 |
|
26-10-2019 |
Sports Talents (U 14) Academic Sofia (U 14) |
Triaditsa Sofia |
52 55 |
|
26-10-2019 |
Champion 2006 (U 14) Slavia (U 14) |
Triaditsa Sofia |
17 76 |
|
26-10-2019 |
Academic 17 Sofia (U 14) Olympia Basket (U 14) |
Triaditsa Sofia |
103 16 |
|
3 Round |
16-11-2019 |
Bankya 78 (U 14) Sports Talents (U 14) |
Lokomotiv Sofia |
61 75 |
|
16-11-2019 |
Slavia (U 14) Ahil (U 14) |
Lokomotiv Sofia |
71 66 |
|
16-11-2019 |
Academic 17 Sofia (U 14) Academic Sofia (U 14) |
Lokomotiv Sofia |
68 46 |
|
16-11-2019 |
Champion 2006 (U 14) Lokomotiv Sofia (U 14) |
Lokomotiv Sofia |
31 74 |
|
4 Round |
30-11-2019 |
Lokomotiv Sofia (U 14) Sports Talents (U 14) |
Azbuki SC Sofia |
67 42 |
|
30-11-2019 |
Champion 2006 (U 14) Ahil (U 14) |
Azbuki SC Sofia |
23 68 |
|
30-11-2019 |
Bankya 78 (U 14) Olympia Basket (U 14) |
Azbuki SC Sofia |
92 15 |
|
30-11-2019 |
Academic 17 Sofia (U 14) Slavia (U 14) |
Azbuki SC Sofia |
33 65 |
|
5 Round |
14-12-2019 |
Sports Talents (U 14) Champion 2006 (U 14) |
Lokomotiv Sofia |
70 54 |
|
14-12-2019 |
Olympia Basket (U 14) Slavia (U 14) |
Lokomotiv Sofia |
10 84 |
|
14-12-2019 |
Academic Sofia (U 14) Bankya 78 (U 14) |
Lokomotiv Sofia |
75 34 |
|
14-12-2019 |
Lokomotiv Sofia (U 14) Academic 17 Sofia (U 14) |
Lokomotiv Sofia |
50 52 |
|
6 Round |
|
Academic Sofia (U 14) Slavia (U 14) |
50th Middle School Sofia |
0 0 |
отл. |
18-01-2020 |
Ahil (U 14) Sports Talents (U 14) |
50th Middle School Sofia |
84 45 |
|
18-01-2020 |
Academic 17 Sofia (U 14) Champion 2006 (U 14) |
50th Middle School Sofia |
74 44 |
|
18-01-2020 |
Lokomotiv Sofia (U 14) Olympia Basket (U 14) |
50th Middle School Sofia |
129 13 |
|
7 Round |
15-02-2020 |
Bankya 78 (U 14) Slavia (U 14) |
Rumen Peychev Sofia |
37 79 |
|
15-02-2020 |
Academic Sofia (U 14) Lokomotiv Sofia (U 14) |
Rumen Peychev Sofia |
51 60 |
|
15-02-2020 |
Champion 2006 (U 14) Olympia Basket (U 14) |
Rumen Peychev Sofia |
77 12 |
|
15-02-2020 |
Academic 17 Sofia (U 14) Ahil (U 14) |
Rumen Peychev Sofia |
51 49 |
|
8 Round |
08-02-2020 |
Bankya 78 (U 14) Lokomotiv Sofia (U 14) |
Academic Sofia |
37 68 |
|
08-02-2020 |
Champion 2006 (U 14) Academic Sofia (U 14) |
Academic Sofia |
31 69 |
|
08-02-2020 |
Ahil (U 14) Olympia Basket (U 14) |
Academic Sofia |
98 14 |
|
08-02-2020 |
Academic 17 Sofia (U 14) Sports Talents (U 14) |
Academic Sofia |
56 48 |
|
9 Round |
29-02-2020 |
Slavia (U 14) Lokomotiv Sofia (U 14) |
Lokomotiv Sofia |
79 56 |
|
29-02-2020 |
Ahil (U 14) Academic Sofia (U 14) |
Lokomotiv Sofia |
75 44 |
|
29-02-2020 |
Olympia Basket (U 14) Sports Talents (U 14) |
Lokomotiv Sofia |
14 84 |
|
29-02-2020 |
Bankya 78 (U 14) Champion 2006 (U 14) |
Lokomotiv Sofia |
73 41 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Dobrudja and Moesia regions, 1/5 Place |
1 Round |
08-02-2020 |
Spartak Pleven (U 14) Etar 49 (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
42 56 |
|
08-02-2020 |
Star Basket (U 14) Unstoppable (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
71 34 |
|
08-02-2020 |
Svetkavitsa (U 14) Etar 49 (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
49 44 |
|
08-02-2020 |
Unstoppable (U 14) Spartak Pleven (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
64 48 |
|
08-02-2020 |
Svetkavitsa (U 14) Star Basket (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
38 59 |
|
2 Round |
|
Unstoppable (U 14) Svetkavitsa (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
0 0 |
отл. |
|
Star Basket (U 14) Spartak Pleven (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
0 0 |
отл. |
|
Etar 49 (U 14) Unstoppable (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
0 0 |
отл. |
|
Spartak Pleven (U 14) Svetkavitsa (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
0 0 |
отл. |
|
Etar 49 (U 14) Star Basket (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
0 0 |
отл. |
Juniors (U 14) Division 1 | Dobrudja and Moesia regions, 6/10 Place |
1 Round |
08-02-2020 |
Chernomorets Balchik (U 14) SportBasket GT (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
59 29 |
|
08-02-2020 |
Dunav 2007 Ruse (U 14) Unstoppable (U 14) -2 |
Vaptsarov General Toshevo |
61 17 |
|
08-02-2020 |
Spartak Varna (U 14) SportBasket GT (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
26 73 |
|
08-02-2020 |
Chernomorets Balchik (U 14) Dunav 2007 Ruse (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
44 63 |
|
08-02-2020 |
Unstoppable (U 14) -2 Spartak Varna (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
49 48 |
|
2 Round |
|
SportBasket GT (U 14) Unstoppable (U 14) -2 |
Vaptsarov General Toshevo |
0 0 |
09.00 |
|
Dunav 2007 Ruse (U 14) Spartak Varna (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
0 0 |
10.30 |
|
Unstoppable (U 14) -2 Chernomorets Balchik (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
0 0 |
12.00 |
|
SportBasket GT (U 14) Dunav 2007 Ruse (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
0 0 |
13.30 |
|
Spartak Varna (U 14) Chernomorets Balchik (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
0 0 |
15.00 |
Juniors (U 14) Division 1 | Dobrudja and Moesia regions, Group A |
1 Round |
16-11-2019 |
Etar 49 (U 14) Dunav 2007 Ruse (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
87 28 |
|
16-11-2019 |
Unstoppable (U 14) Spartak Pleven (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
39 22 |
|
16-11-2019 |
Svetkavitsa (U 14) Dunav 2007 Ruse (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
62 23 |
|
16-11-2019 |
Unstoppable (U 14) Etar 49 (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
51 82 |
|
16-11-2019 |
Spartak Pleven (U 14) Svetkavitsa (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
38 59 |
|
2 Round |
08-12-2019 |
Dunav 2007 Ruse (U 14) Unstoppable (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
58 37 |
|
08-12-2019 |
Spartak Pleven (U 14) Etar 49 (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
31 64 |
|
08-12-2019 |
Svetkavitsa (U 14) Unstoppable (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
65 46 |
|
08-12-2019 |
Dunav 2007 Ruse (U 14) Spartak Pleven (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
33 60 |
|
08-12-2019 |
Etar 49 (U 14) Svetkavitsa (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
52 41 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Dobrudja and Moesia regions, Group B |
1 Round |
10-11-2019 |
Star Basket (U 14) Spartak Varna (U 14) |
Elin Pelin School Varna |
124 17 |
|
10-11-2019 |
Unstoppable (U 14) -2 Chernomorets Balchik (U 14) |
Elin Pelin School Varna |
21 75 |
|
10-11-2019 |
Spartak Varna (U 14) Chernomorets Balchik (U 14) |
Elin Pelin School Varna |
27 67 |
|
10-11-2019 |
Star Basket (U 14) SportBasket GT (U 14) |
Elin Pelin School Varna |
131 16 |
|
10-11-2019 |
SportBasket GT (U 14) Unstoppable (U 14) -2 |
Elin Pelin School Varna |
32 44 |
|
2 Round |
07-12-2019 |
Chernomorets Balchik (U 14) SportBasket GT (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
61 37 |
|
07-12-2019 |
Spartak Varna (U 14) Unstoppable (U 14) -2 |
Vaptsarov General Toshevo |
60 50 |
|
07-12-2019 |
Chernomorets Balchik (U 14) Star Basket (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
51 88 |
|
07-12-2019 |
SportBasket GT (U 14) Spartak Varna (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
75 54 |
|
07-12-2019 |
Unstoppable (U 14) -2 Star Basket (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
22 99 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Zagore and Rodopi regions, 1st Place FINAL |
1 Round |
|
Haskovo (U 14) Chernomorets (U 14) |
Druzhba Haskovo |
0 0 |
12.00 |
Juniors (U 14) Division 1 | Zagore and Rodopi regions, 3/6 Place |
|
Beroe (U 14) Sliven 2010 (U 14) |
Druzhba Haskovo |
0 0 |
09.00 |
|
Dolphin (U 14) -2 Academic Plovdiv (U 14) -2 |
Druzhba Haskovo |
0 0 |
10.30 |
Juniors (U 14) Division 1 | Zagore and Rodopi regions (1/6), Group A |
19-01-2020 |
Haskovo (U 14) Academic Plovdiv (U 14) -2 |
Druzhba Haskovo |
72 56 |
|
19-01-2020 |
Academic Plovdiv (U 14) -2 Beroe (U 14) |
Druzhba Haskovo |
51 60 |
|
19-01-2020 |
Beroe (U 14) Haskovo (U 14) |
Druzhba Haskovo |
44 68 |
|
2 Round |
29-02-2020 |
Beroe (U 14) Academic Plovdiv (U 14) -2 |
Obshtinska Stara Zagora |
52 32 |
|
29-02-2020 |
Academic Plovdiv (U 14) -2 Haskovo (U 14) |
Obshtinska Stara Zagora |
49 79 |
|
29-02-2020 |
Haskovo (U 14) Beroe (U 14) |
Obshtinska Stara Zagora |
74 73 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Zagore and Rodopi regions (1/6), Group B |
1 Round |
19-01-2020 |
Sliven 2010 (U 14) Dolphin (U 14) -2 |
Vasil Levski Sliven |
53 58 |
|
19-01-2020 |
Dolphin (U 14) -2 Chernomorets (U 14) |
Vasil Levski Sliven |
31 83 |
|
19-01-2020 |
Chernomorets (U 14) Sliven 2010 (U 14) |
Vasil Levski Sliven |
117 37 |
|
2 Round |
15-02-2020 |
Chernomorets (U 14) Dolphin (U 14) -2 |
Boycho Branzov Burgas |
93 26 |
|
15-02-2020 |
Dolphin (U 14) -2 Sliven 2010 (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
50 38 |
|
15-02-2020 |
Sliven 2010 (U 14) Chernomorets (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
37 83 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Zagore region, 4/6 Place |
1 Round |
16-02-2020 |
Chernomorets 2014 (U 14) Vihar Aytos (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
34 38 |
|
16-02-2020 |
Vihar Aytos (U 14) Rozova Dolina (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
60 67 |
|
16-02-2020 |
Rozova Dolina (U 14) Chernomorets 2014 (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
59 57 |
|
2 Round |
01-03-2020 |
Rozova Dolina (U 14) Chernomorets 2014 (U 14) |
Seuthopolis Kazanlak |
46 21 |
|
01-03-2020 |
Chernomorets 2014 (U 14) Vihar Aytos (U 14) |
Seuthopolis Kazanlak |
49 36 |
|
01-03-2020 |
Vihar Aytos (U 14) Rozova Dolina (U 14) |
Seuthopolis Kazanlak |
33 60 |
|
3 Round |
|
Vihar Aytos (U 14) Chernomorets 2014 (U 14) |
Aetos Aytos |
0 0 |
|
|
Chernomorets 2014 (U 14) Rozova Dolina (U 14) |
Aetos Aytos |
0 0 |
|
|
Rozova Dolina (U 14) Vihar Aytos (U 14) |
Aetos Aytos |
0 0 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Zagore region |
1 Round |
13-10-2019 |
Sliven 2010 (U 14) Vihar Aytos (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
67 40 |
|
13-10-2019 |
Rozova Dolina (U 14) Chernomorets 2014 (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
34 36 |
|
13-10-2019 |
Dolphin (U 14) -2 Sliven 2010 (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
24 48 |
|
13-10-2019 |
Vihar Aytos (U 14) Rozova Dolina (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
41 69 |
|
13-10-2019 |
Chernomorets 2014 (U 14) Dolphin (U 14) -2 |
Boycho Branzov Burgas |
47 53 |
|
2 Round |
03-11-2019 |
Sliven 2010 (U 14) Rozova Dolina (U 14) |
Seuthopolis Kazanlak |
41 43 |
|
03-11-2019 |
Vihar Aytos (U 14) Chernomorets 2014 (U 14) |
Seuthopolis Kazanlak |
54 59 |
|
03-11-2019 |
Rozova Dolina (U 14) Dolphin (U 14) -2 |
Seuthopolis Kazanlak |
47 51 |
|
03-11-2019 |
Chernomorets 2014 (U 14) Sliven 2010 (U 14) |
Seuthopolis Kazanlak |
25 52 |
|
03-11-2019 |
Dolphin (U 14) -2 Vihar Aytos (U 14) |
Seuthopolis Kazanlak |
76 35 |
|
3 Round |
24-11-2019 |
Rozova Dolina (U 14) Vihar Aytos (U 14) |
Vasil Levski Sliven |
59 47 |
|
24-11-2019 |
Dolphin (U 14) -2 Chernomorets 2014 (U 14) |
Vasil Levski Sliven |
72 38 |
|
24-11-2019 |
Vihar Aytos (U 14) Sliven 2010 (U 14) |
Vasil Levski Sliven |
21 90 |
|
24-11-2019 |
Chernomorets 2014 (U 14) Rozova Dolina (U 14) |
Vasil Levski Sliven |
57 66 |
|
24-11-2019 |
Sliven 2010 (U 14) Dolphin (U 14) -2 |
Vasil Levski Sliven |
48 56 |
|
4 Round |
08-12-2019 |
Vihar Aytos (U 14) Dolphin (U 14) -2 |
Boycho Branzov Burgas |
36 62 |
|
08-12-2019 |
Rozova Dolina (U 14) Sliven 2010 (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
39 57 |
|
08-12-2019 |
Chernomorets 2014 (U 14) Vihar Aytos (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
42 33 |
|
08-12-2019 |
Dolphin (U 14) -2 Rozova Dolina (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
53 48 |
|
08-12-2019 |
Sliven 2010 (U 14) Chernomorets 2014 (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
60 52 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Rila region |
1 Round |
20-10-2019 |
Pirin Blagoevgrad 81 (U 14) Eurobasket Academic (U 14) |
Skaptopara Blagoevgrad |
87 18 |
|
20-10-2019 |
Minyor 2015 (U 14) Pirin Blagoevgrad 81 (U 14) |
Skaptopara Blagoevgrad |
53 54 |
|
20-10-2019 |
Eurobasket Academic (U 14) Minyor 2015 (U 14) |
Skaptopara Blagoevgrad |
35 64 |
|
2 Round |
10-11-2019 |
Minyor 2015 (U 14) Sportist 1959 Svoge (U 14) |
Krakra Pernik |
82 14 |
|
10-11-2019 |
Sportist 1959 Svoge (U 14) Eurobasket Academic (U 14) |
Krakra Pernik |
20 89 |
|
10-11-2019 |
Eurobasket Academic (U 14) Minyor 2015 (U 14) |
Krakra Pernik |
31 94 |
|
3 Round |
01-12-2019 |
Pirin Blagoevgrad 81 (U 14) Eurobasket Academic (U 14) |
Skaptopara Blagoevgrad |
86 27 |
|
01-12-2019 |
Eurobasket Academic (U 14) Sportist 1959 Svoge (U 14) |
Skaptopara Blagoevgrad |
55 13 |
|
01-12-2019 |
Sportist 1959 Svoge (U 14) Pirin Blagoevgrad 81 (U 14) |
Skaptopara Blagoevgrad |
14 68 |
|
4 Round |
15-12-2019 |
Minyor 2015 (U 14) Sportist 1959 Svoge (U 14) |
Krakra Pernik |
75 9 |
|
15-12-2019 |
Sportist 1959 Svoge (U 14) Pirin Blagoevgrad 81 (U 14) |
Krakra Pernik |
15 77 |
|
15-12-2019 |
Pirin Blagoevgrad 81 (U 14) Minyor 2015 (U 14) |
Krakra Pernik |
0 20 |
|
5 Round |
09-02-2020 |
Minyor 2015 (U 14) Sportist 1959 Svoge (U 14) |
Krakra Pernik |
96 7 |
|
09-02-2020 |
Sportist 1959 Svoge (U 14) Pirin Blagoevgrad 81 (U 14) |
Krakra Pernik |
14 84 |
|
09-02-2020 |
Pirin Blagoevgrad 81 (U 14) Minyor 2015 (U 14) |
Krakra Pernik |
71 74 |
|
6 Round |
22-02-2020 |
Eurobasket Academic (U 14) Pirin Blagoevgrad 81 (U 14) |
Skaptopara Blagoevgrad |
23 74 |
|
22-02-2020 |
Pirin Blagoevgrad 81 (U 14) Sportist 1959 Svoge (U 14) |
Skaptopara Blagoevgrad |
79 14 |
|
22-02-2020 |
Sportist 1959 Svoge (U 14) Eurobasket Academic (U 14) |
Skaptopara Blagoevgrad |
27 44 |
|
7 Round |
22-03-2020 |
Minyor 2015 (U 14) Sportist 1959 Svoge (U 14) |
Krakra Pernik |
0 0 |
отл. |
22-03-2020 |
Sportist 1959 Svoge (U 14) Eurobasket Academic (U 14) |
Krakra Pernik |
0 0 |
отл. |
22-03-2020 |
Eurobasket Academic (U 14) Minyor 2015 (U 14) |
Krakra Pernik |
0 0 |
отл. |
8 Round |
|
Pirin Blagoevgrad 81 (U 14) Eurobasket Academic (U 14) |
Skaptopara Blagoevgrad |
0 0 |
10.00 |
|
Eurobasket Academic (U 14) Minyor 2015 (U 14) |
Skaptopara Blagoevgrad |
0 0 |
12.00 |
|
Minyor 2015 (U 14) Pirin Blagoevgrad 81 (U 14) |
Skaptopara Blagoevgrad |
0 0 |
14.00 |
Juniors (U 14) Division 1 | Rodopi region, 4/7 Place |
1 Round |
|
Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) Rogosh (U 14) |
Olympiada Plovdiv |
0 0 |
09.30 |
|
Athletic 95 (U 14) Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) |
Olympiada Plovdiv |
0 0 |
11.00 |
2 Round |
|
Rogosh (U 14) Zlatograd (U 14) |
Olympiada Plovdiv |
0 0 |
13.00 |
|
Rogosh (U 14) Zlatograd (U 14) |
Olympiada Plovdiv |
0 0 |
15.00 |
3 Round |
08-02-2020 |
Rogosh (U 14) Athletic 95 (U 14) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
78 40 |
|
08-02-2020 |
Zlatograd (U 14) Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
82 58 |
|
4 Round |
08-02-2020 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) Rogosh (U 14) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
78 51 |
|
08-02-2020 |
Zlatograd (U 14) Athletic 95 (U 14) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
29 90 |
|
5 Round |
|
Rogosh (U 14) Athletic 95 (U 14) |
Vasil Levski School Manole |
0 0 |
отл. |
23-02-2020 |
Athletic 95 (U 14) Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) |
Vasil Levski School Zlatograd |
44 80 |
|
6 Round |
23-02-2020 |
Zlatograd (U 14) Athletic 95 (U 14) |
Vasil Levski School Zlatograd |
108 36 |
|
23-02-2020 |
Zlatograd (U 14) Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) |
Vasil Levski School Zlatograd |
73 61 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Rodopi region |
1 Round |
26-10-2019 |
Haskovo (U 14) Zlatograd (U 14) |
Vasil Levski School Zlatograd |
68 41 |
|
26-10-2019 |
Academic Plovdiv (U 14) -2 Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) |
Vasil Levski School Zlatograd |
56 46 |
|
26-10-2019 |
Haskovo (U 14) Academic Plovdiv (U 14) -2 |
Vasil Levski School Zlatograd |
72 50 |
|
26-10-2019 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) Zlatograd (U 14) |
Vasil Levski School Zlatograd |
49 73 |
|
2 Round |
03-11-2019 |
Haskovo (U 14) Rogosh (U 14) |
Vasil Levski School Manole |
74 31 |
|
03-11-2019 |
Zlatograd (U 14) Athletic 95 (U 14) |
Vasil Levski School Manole |
68 32 |
|
03-11-2019 |
Athletic 95 (U 14) Haskovo (U 14) |
Vasil Levski School Manole |
14 104 |
|
03-11-2019 |
Zlatograd (U 14) Rogosh (U 14) |
Vasil Levski School Manole |
72 42 |
|
3 Round |
24-11-2019 |
Athletic 95 (U 14) Academic Plovdiv (U 14) -2 |
Vasil Levski SS Plovdiv |
7 73 |
|
24-11-2019 |
Rogosh (U 14) Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
73 86 |
|
24-11-2019 |
Athletic 95 (U 14) Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
0 20 |
|
24-11-2019 |
Academic Plovdiv (U 14) -2 Rogosh (U 14) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
91 39 |
|
4 Round |
08-12-2019 |
Rogosh (U 14) Athletic 95 (U 14) |
Druzhba Haskovo |
79 38 |
|
08-12-2019 |
Zlatograd (U 14) Academic Plovdiv (U 14) -2 |
Druzhba Haskovo |
51 74 |
|
08-12-2019 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) Haskovo (U 14) |
Druzhba Haskovo |
22 120 |
|