19-02-2018
A група (мъже) | Първа шестица
БУБА баскетбол
Шумен
Универсиада
София
14.00
A група (жени) | Втора шестица
Шампион 2006
Асеновец 2005
Румен Пейчев
София
12.30
21-02-2018
Суперлига за юноши (19) | Редовен сезон
Черно море Тича (19)
Академик София (19)
Христо Борисов
Варна
18.30
A група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Тунджа Ямбол (19)
Берое (19)
Диана
Ямбол
13.00
Региони за момчета (16) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/11 място
Ънстопабъл (16)
Стар баскет (16)
Добротица
Добрич
09.00
Добрич 93 (16)
Локомотив Г. О. (16)
Добротица
Добрич
10.30
Стар баскет (16)
Светкавица (16)
Добротица
Добрич
12.00
Чардафон Орловец (16)
Ънстопабъл (16)
Добротица
Добрич
13.30
Светкавица (16)
Добрич 93 (16)
Добротица
Добрич
15.00
A група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Балкан (14)
Рилски спортист (14)
Георги Христов
Ботевград
12.00
Адриатическа лига (жени) | Суперлига (Топ 8)
Партизан 1953
Трешневка 2009
Визура
Белград
17.30
Монтана 2003
Цървена Звезда
Младост
Монтана
18.30
Медвешчак
Будучност
Пешченица
Загреб
19.30
Цинкарна Целе
Берое Стара Загора
Гимназия Целе център
Целе
20.00
22-02-2018
Суперлига за юноши (19) | Редовен сезон
Черно море Тича (19)
Академик София (19)
Христо Борисов
Варна
12.00
A група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Берое (19)
Делфин (19)
Общинска
Стара Загора
12.00
Академик Варна (19)
Светкавица (19)
Христо Борисов
Варна
14.00
A група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
Дунав Русе (14)
Сливен баскет (14)
Дунав
Русе
12.00
Евролига | Редовен сезон
ЦСКА Москва
Саски Баскония
ДС Мегаспорт
Москва
19.00
Фенербахче
Армани Олимпия Милано
Юлкер Спортс Арена
Истанбул
19.45
Олимпиакос
Валенсия
Олимпийски комплекс Фалиро
Пирея/Атина
21.00
Уникаха
Макаби Тел Авив
Мартин Карпена Арена
Малага
21.45
23-02-2018
A група (жени) | Втора шестица
Септември 97
Шампион 2006
Триадица
София
14.30
A група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон
Тунджа Ямбол (16)
Делфин (16)
Диана
Ямбол
14.00
Региони за момичета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/7 място
Дунав Русе (12)
Росица Поликраище (12)
Дунав
Русе
09.00
Шумен (12)
Зограф Трявна (12)
Дунав
Русе
10.30
Росица Поликраище (12)
Преслав (12)
Дунав
Русе
12.00
Шумен (12)
Дунав Русе (12)
Дунав
Русе
13.30
Зограф Трявна (12)
Преслав (12)
Дунав
Русе
15.00
A група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
Тунджа Ямбол (14)
Черно море Тича (14)
Диана
Ямбол
12.00
Световно първенство 2019 мъже | Квалификации (Първа фаза), група A
Беларус
Испания
Дворец на спорта
Минск
18.30
Черна гора
Словения
Морача
Подгорица
21.00
Световно първенство 2019 мъже | Квалификации (Първа фаза), група B
Латвия
Украйна
Арена Рига
Рига
19.30
Швеция
Турция
Хувет
Стокхолм
20.00
Световно първенство 2019 мъже | Квалификации (Първа фаза), група C
Литва
Унгария
Швитурио Арена
Клайпеда
19.45
Полша
Косово
Хала Мисчов
Влоцлавек
20.00
Световно първенство 2019 мъже | Квалификации (Първа фаза), група D
Хърватия
Румъния
Крешимир Чосич
Задар
19.00
Италия
Холандия
ПалаВерде
Вилорба
21.15
Световно първенство 2019 мъже | Квалификации (Първа фаза), група E
Босна и Херцеговина
Белгия
Мирза Делибашич
Сараево
21.00
Франция
Русия
Реню Спорт
Страсбург
21.45
Световно първенство 2019 мъже | Квалификации (Първа фаза), група F
България
Чехия
Арена Ботевград
Ботевград
18.00
Исландия
Финландия
Льойгарталсхьотъл
Рейкявик
21.45
Световно първенство 2019 мъже | Квалификации (Първа фаза), група G
Австрия
Грузия
Мултиферсум
Швехат
19.00
Германия
Сърбия
Фрапорт Арена
Франкфурт
20.30
Световно първенство 2019 мъже | Квалификации (Първа фаза), група H
Израел
Великобритания
Шломо Груп Арена
Тел Авив
14.00
Гърция
Естония
Ираклион Арена
Ираклион
18.30
Евролига | Редовен сезон
Химки
Панатинайкос
Арена Митишчи
Митишчи
19.00
Анадолу Ефес
Жалгирис
Синан Ердем Доум
Истанбул
19.30
Брозе Бамберг
Цървена Звезда
Брозе Арена
Бамберг
21.00
Барселона
Реал Мадрид
Палау Блауграна
Барселона
22.00
НБА | Редовен сезон
Орландо Меджик
Ню Йорк Никс
Амуей Център
Орландо
02.00
Шарлът Хорнетс
Бруклин Нетс
Спектрум Център
Шарлът
02.00
Чикаго Булс
Филаделфия 76-ърс
Юнайтед Център
Чикаго
03.00
Кливланд Кавалиърс
Вашингтон Уизардс
Куикън Лоунс Арена
Кливланд
03.00
Сакраменто Кингс
Оклахома Сити Тъндър
Голдън 1 Център
Сакраменто
05.00
Голдън Стейт Уориърс
ЛА Клипърс
Оракъл Арена
Оукланд
05.30
24-02-2018
A група (жени) | Първа четворка
Рилски спортист
Славия
Арена Самоков
Самоков
Берое Стара Загора
Монтана 2003
Общинска
Стара Загора
17.00
A група (жени) | Втора шестица
НСА
Асеновец 2005
НСА
София
16.00
Суперлига за юноши (19) | Редовен сезон
Академик София (19)
БУБА баскетбол (19)
Спортен комплекс
Правец
A група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
ЦСКА (19) -2
Атлетик (19) -2
Триадица
София
Академик 17 София (19)
Шампион 2006 (19)
Триадица
София
Славия (19)
Атлетик (19)
Триадица
София
Левски 2014 (19)
Рилски спортист (19)
Триадица
София
Спортни таланти (19)
Ахил (19)
Триадица
София
Академик Бултекс 99 (19)
Левски (19)
Сила
Пловдив
A група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Розова долина (19)
Дунав Русе (19)
Севтополис
Казанлък
12.00
Региони за момичета (16) | Добруджа
Черно море Одесос (16)
Вихър 2002 (16)
Локомотив
Варна
09.30
Вихър 2002 (16)
Дунав Русе (16)
Локомотив
Варна
11.30
Дунав Русе (16)
Черно море Одесос (16)
Христо Борисов
Варна
14.00
Региони за юноши (19) | Загоре
Сливен баскет (19)
Узунбаскет (19)
Строител
Пловдив
09.00
Черноморец (19)
Делфин (19) -2
Строител
Пловдив
10.30
Региони за момчета (16) | Рила
Пирин Благоевград (16)
Евробаскет Академик (16)
Скаптопара
Благоевград
09.30
Балкан (16)
Пирин Благоевград (16)
Скаптопара
Благоевград
12.00
Евробаскет Академик (16)
Балкан (16)
Скаптопара
Благоевград
13.30
A група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Рилски спортист (14)
Левски (14)
Арена Самоков
Самоков
ЦСКА (14)
Чавдар Троян (14)
Триадица
София
Балкан (14)
БУБА баскетбол (14)
Георги Христов
Ботевград
A група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
Делфин (14)
Несебър (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
11.00
Региони за момчета (14) | Витоша (Пролетен полусезон), група A
Ахил (14)
Славия (14)
Локомотив 93 София (14)
Академик София (14)
Шампион 2006 (14)
Атлетик (14)
Региони за момчета (14) | Загоре
Черноморец 2014 (14)
Сливен 2010 (14)
Васил Левски
Сливен
09.00
Делфин (14) -2
Черноморец (14)
Васил Левски
Сливен
10.30
Берое (14)
Черноморец 2014 (14)
Васил Левски
Сливен
12.00
Сливен 2010 (14)
Делфин (14) -2
Васил Левски
Сливен
13.30
Черноморец (14)
Берое (14)
Васил Левски
Сливен
15.00
Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 16/20 място
Черноморец Балчик (12)
Вихър 2002 (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
09.00
Академик Варна (12)
Спортбаскет ГТ (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
10.30
Черноморец Балчик (12)
Ънстопабъл (12) -2
Вапцаров
Генерал Тошево
12.00
Вихър 2002 (12)
Спортбаскет ГТ (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
13.30
Ънстопабъл (12) -2
Академик Варна (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
15.00
Региони за момчета (12) | Рила, 1/5 място
Рилски спортист (12)
Миньор 2015 (12)
Арена Самоков
Самоков
10.00
Велбъжд 2002 (12)
Балкан (12)
Арена Самоков
Самоков
11.30
Пирин Благоевград 81 (12)
Рилски спортист (12)
Арена Самоков
Самоков
13.00
Миньор 2015 (12)
Велбъжд 2002 (12)
Арена Самоков
Самоков
14.30
НБА | Редовен сезон
Детройт Пистънс
Бостън Селтикс
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
02.00
Индиана Пейсърс
Атланта Хоукс
Банкърс Лайф Фийлдхаус
Индианаполис
02.00
Вашингтон Уизардс
Шарлът Хорнетс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
02.00
Торонто Раптърс
Милуоки Бъкс
Еър Канада Център
Торонто
02.30
Ню Орлиънс Пеликанс
Маями Хийт
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
03.00
Хюстън Рокетс
Минесота Тимбърулвс
Тойота Център
Хюстън
03.00
Мемфис Гризлис
Кливланд Кавалиърс
ФедЕксФорум
Мемфис
03.00
Денвър Нъгетс
Сан Антонио Спърс
Пепси Център
Денвър
04.00
Финикс Сънс
ЛА Клипърс
Толкинг Стик Ризорт Арена
Финикс
04.00
Юта Джаз
Портланд Трейл Блейзърс
Вивинт Смарт Хоум Арена
Солт Лейк Сити
04.00
ЛА Лейкърс
Далас Маверикс
Стейпълс Център
Лос Анджелис
05.30
25-02-2018
A група (мъже) | Първа шестица
Чавдар Троян
БУБА баскетбол
Чавдар
Троян
17.00
ИУ
Шумен
Икономически университет
Варна
17.00
Атлетик
Берое -2
Триадица
София
17.00
A група (мъже) | Втора шестица
Балкан -2
Академик София -2
Арена Ботевград
Ботевград
17.00
Рилски спортист -2
Черноморец
Арена Самоков
Самоков
17.00
Видабаскет
ЦСКА
Фестивална
Видин
17.00
Региони за момичета (16) | Витоша и Рила (Пролетен полусезон)
Рилски спортист (16)
Шампион 2006 (16)
Септември
София
Монтана 2003 (16)
Септември 97 (16)
Септември
София
Славия (16)
Балкан (16)
Септември
София
Левски (16)
НСА (16)
Септември
София
Региони за юноши (19) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място
Спартак Плевен (19)
Чардафон Орловец (19)
Орловец
Габрово
09.00
Чавдар Троян (19)
Ънстопабъл (19)
Орловец
Габрово
10.30
Доростол (19)
Спартак Плевен (19)
Орловец
Габрово
12.00
Чардафон Орловец (19)
Ънстопабъл (19)
Орловец
Габрово
13.30
Чавдар Троян (19)
Доростол (19)
Орловец
Габрово
15.00
Региони за юноши (19) | Рила, 5/8 място
Слава 99 (19)
Ботев 2012 (19)
Младост
Монтана
10.00
Ботев 2012 (19)
Металург (19)
Младост
Монтана
12.30
Металург (19)
Слава 99 (19)
Младост
Монтана
14.30
A група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон
Рилски спортист (16)
Левски (16)
Арена Самоков
Самоков
Академик София (16)
Академик Бултекс 99 (16)
Спортен комплекс
Правец
БУБА баскетбол (16)
ЦСКА (16)
Триадица
София
Региони за момичета (12) | Витоша
Академик 17 София (12)
Шампион 2006 (12)
Локомотив
София
Левски (12)
Септември 97 (12)
Локомотив
София
Локомотив София (12)
Славия (12)
Локомотив
София
A група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон
Черно море Тича (16)
Дунав Русе (16)
Христо Борисов
Варна
13.00
Региони за момичета (12) | Загоре, група A
Тони 7 Бургас (12)
Черноморец 2014 (12)
Бойчо Брънзов
Бургас
09.00
Черноморец 2014 (12)
Нефтохимик 2010 (12)
Бойчо Брънзов
Бургас
11.30
Нефтохимик 2010 (12)
Тони 7 Бургас (12)
Бойчо Брънзов
Бургас
14.00
Региони за момичета (12) | Рила
Балкан (12)
Монтана 2003 (12)
Георги Христов
Ботевград
10.00
Рилски спортист (12) -2
БШ Миньор (12)
Георги Христов
Ботевград
11.30
Пирин Темков (12)
Рилски спортист (12)
Георги Христов
Ботевград
13.00
БШ Миньор (12)
Балкан (12)
Георги Христов
Ботевград
14.30
Региони за момчета (16) | Витоша
Локомотив 93 София (16)
Атлетик (16)
ЦСКА (16) -2
Ахил (16)
Славия (16)
Академик 17 София (16)
Септември (16)
Олимпия баскет (16)
A група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
Черно море Тича (14)
Сливен баскет (14)
Христо Борисов
Варна
12.00
Световно първенство 2019 мъже | Квалификации (Първа фаза), група E
Русия
Босна и Херцеговина
УДС Молот
Перм
16.00
Франция
Белгия
Жан Вей
Нанси
16.00
Световно първенство 2019 мъже | Квалификации (Първа фаза), група F
Исландия
Чехия
Льойгарталсхьотъл
Рейкявик
18.00
Финландия
България
Хелсингин Йехали
Хелзинки
18.30
Световно първенство 2019 мъже | Квалификации (Първа фаза), група G
Грузия
Германия
Дворец на спорта
Тбилиси
17.00
Австрия
Сърбия
Мултиферсум
Швехат
21.15
Световно първенство 2019 мъже | Квалификации (Първа фаза), група H
Естония
Израел
Саку Сурхал
Талин
17.00
Гърция
Великобритания
Ираклион Арена
Ираклион
18.00
НБА | Редовен сезон
Филаделфия 76-ърс
Орландо Меджик
Уелс Фарго Център
Филаделфия
00.00
Маями Хийт
Мемфис Гризлис
Американ Еърлайнс Арена
Маями
02.30
Ню Йорк Никс
Бостън Селтикс
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
02.30
Голдън Стейт Уориърс
Оклахома Сити Тъндър
Оракъл Арена
Оукланд
03.30
Минесота Тимбърулвс
Чикаго Булс
Таргет Център
Минеаполис
04.00
Финикс Сънс
Портланд Трейл Блейзърс
Толкинг Стик Ризорт Арена
Финикс
04.00
Юта Джаз
Далас Маверикс
Вивинт Смарт Хоум Арена
Солт Лейк Сити
04.00
Сакраменто Кингс
ЛА Лейкърс
Голдън 1 Център
Сакраменто
05.00
Шарлът Хорнетс
Детройт Пистънс
Спектрум Център
Шарлът
20.00
Милуоки Бъкс
Ню Орлиънс Пеликанс
Брадли Център
Милуоки
22.00
Кливланд Кавалиърс
Сан Антонио Спърс
Куикън Лоунс Арена
Кливланд
22.30
26-02-2018
Световно първенство 2019 мъже | Квалификации (Първа фаза), група A
Испания
Черна гора
Принсипе Фелипе
Сарагоса
Беларус
Словения
Дворец на спорта
Минск
18.30
Световно първенство 2019 мъже | Квалификации (Първа фаза), група B
Украйна
Швеция
Дворец на спорта
Киев
19.00
Латвия
Турция
Арена Рига
Рига
19.30
Световно първенство 2019 мъже | Квалификации (Първа фаза), група C
Литва
Косово
Швитурио Арена
Клайпеда
19.30
Унгария
Полша
Арена Шавария
Сомбатхей
21.00
Световно първенство 2019 мъже | Квалификации (Първа фаза), група D
Румъния
Италия
Многофункц. сп. зала
Клуж Напока
19.00
Хърватия
Холандия
Крешимир Чосич
Задар
21.00
НБА | Редовен сезон
Денвър Нъгетс
Хюстън Рокетс
Пепси Център
Денвър
03.00
Вашингтон Уизардс
Филаделфия 76-ърс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
03.00
27-02-2018
Атланта Хоукс
ЛА Лейкърс
Филипс Арена
Атланта
02.30
Бостън Селтикс
Мемфис Гризлис
ТД Гардън
Бостън
02.30
Бруклин Нетс
Чикаго Булс
Барклис Център
Ню Йорк
02.30
Ню Йорк Никс
Голдън Стейт Уориърс
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
02.30
Торонто Раптърс
Детройт Пистънс
Еър Канада Център
Торонто
02.30
Ню Орлиънс Пеликанс
Финикс Сънс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
03.00
Оклахома Сити Тъндър
Орландо Меджик
Чесапийк Енърджи Арена
Оклахома Сити
03.00
Далас Маверикс
Индиана Пейсърс
Американ Еърлайнс Център
Далас
03.30
Юта Джаз
Хюстън Рокетс
Вивинт Смарт Хоум Арена
Солт Лейк Сити
04.00
Сакраменто Кингс
Минесота Тимбърулвс
Голдън 1 Център
Сакраменто
05.00
28-02-2018
Адриатическа лига (жени) | Суперлига (Топ 8)
Берое Стара Загора
Партизан 1953
Общинска
Стара Загора
Трешневка 2009
Монтана 2003
Дом Спортова
Загреб
Цървена Звезда
Медвешчак
Железник
Белград
Будучност
Цинкарна Целе
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
Адриатическа лига (жени) | Мачове за 9/10 място
ЖКК Кралево
Плейоф Ултра
Хала спортова
Кралево
Адриатическа лига (жени) | Мачове за 11/12 място
Рагуза
Истанбулски университет
Госпино Поле
Дубровник
НБА | Редовен сезон
Кливланд Кавалиърс
Бруклин Нетс
Куикън Лоунс Арена
Кливланд
02.00
Шарлът Хорнетс
Чикаго Булс
Спектрум Център
Шарлът
02.00
Маями Хийт
Филаделфия 76-ърс
Американ Еърлайнс Арена
Маями
02.30
Милуоки Бъкс
Вашингтон Уизардс
Брадли Център
Милуоки
03.00
Портланд Трейл Блейзърс
Сакраменто Кингс
Моуда Център
Портланд
05.00
Денвър Нъгетс
ЛА Клипърс
Пепси Център
Денвър
05.30
Резултати
Класирания
Други новини
s