14-12-2017
Евролига | Редовен сезон
Реал Мадрид
Барселона
Паласио де Депортес
Мадрид
21.45
15-12-2017
A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
Делфин
ИУ
Бойчо Брънзов
Бургас
14.30
Региони за момичета (12) | Добруджа, група B
Черно море Одесос (12)
Стар баскет (12)
Локомотив
Варна
09.30
Шумен (12)
Академик Варна (12)
Локомотив
Варна
11.00
Стар баскет (12)
Шумен (12)
Локомотив
Варна
13.30
Академик Варна (12)
Черно море Одесос (12)
Локомотив
Варна
15.00
Евролига | Редовен сезон
ЦСКА Москва
Макаби Тел Авив
ДС Мегаспорт
Москва
19.30
Анадолу Ефес
Саски Баскония
Синан Ердем Доум
Истанбул
19.30
Панатинайкос
Армани Олимпия Милано
ОАКА
Атина
21.15
Валенсия
Цървена Звезда
Фуенте Сан Луис
Валенсия
21.30
НБА | Редовен сезон
Атланта Хоукс
Детройт Пистънс
Филипс Арена
Атланта
02.30
Бруклин Нетс
Ню Йорк Никс
Барклис Център
Ню Йорк
02.30
Кливланд Кавалиърс
ЛА Лейкърс
Куикън Лоунс Арена
Кливланд
03.00
Минесота Тимбърулвс
Сакраменто Кингс
Таргет Център
Минеаполис
03.00
Голдън Стейт Уориърс
Далас Маверикс
Оракъл Арена
Оукланд
05.30
16-12-2017
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Рилски спортист
Лукойл Академик
Арена Самоков
Самоков
18.00
Ямбол
Академик Бултекс 99
Диана
Ямбол
18.00
Берое
Спартак Плевен
Общинска
Стара Загора
18.00
A група (жени) | Редовен сезон, Изток
Рилски спортист
Хасково 2012
Арена Самоков
Самоков
15.00
A група (жени) | Редовен сезон, Запад
Левски
Монтана 2003
Триадица
София
14.00
НСА
Шампион 2006
НСА
София
16.00
A група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
Спортни таланти (19)
Славия (19)
СЦ Азбуки
София
11.30
Региони за девойки (19) | Родопи
Асеновец 2005 (19)
Хасково (19)
Асеновец
Асеновград
09.30
Хасково (19)
Орфей (19)
Асеновец
Асеновград
12.00
Орфей (19)
Асеновец 2005 (19)
Асеновец
Асеновград
14.30
Региони за юноши (19) | Рила, група A
Ботев 2012 (19)
Балкан (19)
ПМГ Академик Иван Ценов
Враца
09.30
Слава 99 (19)
Видабаскет (19)
ПМГ Академик Иван Ценов
Враца
11.00
Видабаскет (19)
Ботев 2012 (19)
ПМГ Академик Иван Ценов
Враца
13.30
Балкан (19)
Слава 99 (19)
ПМГ Академик Иван Ценов
Враца
15.00
Региони за момичета (14) | Добруджа
Вихър 2002 (14)
Дунав Русе (14)
Дунав
Русе
09.00
Ънстопабъл (14)
Черно море Одесос (14)
Дунав
Русе
10.30
Светкавица (14)
Вихър 2002 (14)
Дунав
Русе
12.00
Черно море Одесос (14)
Доростол (14)
Дунав
Русе
13.30
Дунав Русе (14)
Ънстопабъл (14)
Дунав
Русе
15.00
Доростол (14)
Светкавица (14)
Дунав
Русе
16.30
Региони за момичета (12) | Витоша
Академик 17 София (12)
Левски (12)
Септември
София
09.30
Шампион 2006 (12)
Славия (12)
Септември
София
11.00
Локомотив София (12)
Септември 97 (12)
Септември
София
12.30
A група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
Чардафон Орловец (14)
Несебър (14)
Орловец
Габрово
11.00
Тунджа Ямбол (14)
Дунав Русе (14)
Диана
Ямбол
12.00
Черно море Тича (14)
Доростол (14)
Христо Борисов
Варна
14.00
Региони за момчета (14) | Мизия
Локомотив Г. О. (14)
Спартак Плевен (14)
Ивайло
Велико Търново
09.00
Етър 49 (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Ивайло
Велико Търново
10.30
Региони за момчета (14) | Родопи, група B
Перущица (14)
Марица Кършияка 2012 (14)
Спортна зала
Перущица
09.30
Марица Кършияка 2012 (14)
Хасково (14)
Спортна зала
Перущица
12.00
Хасково (14)
Перущица (14)
Спортна зала
Перущица
14.30
Региони за момчета (12) | Добруджа, група C
Вихър 2002 (12)
Спортбаскет ГТ (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
09.00
Академик Варна (12)
Варнабаскет (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
10.30
Черноморец Балчик (12)
Вихър 2002 (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
12.00
Спортбаскет ГТ (12)
Академик Варна (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
13.30
Черноморец Балчик (12)
Варнабаскет (12)
Вапцаров
Генерал Тошево
15.00
НБА | Редовен сезон
Индиана Пейсърс
Детройт Пистънс
Банкърс Лайф Фийлдхаус
Индианаполис
02.00
Орландо Меджик
Портланд Трейл Блейзърс
Амуей Център
Орландо
02.00
Филаделфия 76-ърс
Оклахома Сити Тъндър
Уелс Фарго Център
Филаделфия
02.00
Вашингтон Уизардс
ЛА Клипърс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
02.00
Шарлът Хорнетс
Маями Хийт
Спектрум Център
Шарлът
02.00
Бостън Селтикс
Юта Джаз
ТД Гардън
Бостън
02.30
Торонто Раптърс
Бруклин Нетс
Еър Канада Център
Торонто
02.30
Милуоки Бъкс
Чикаго Булс
Брадли Център
Милуоки
03.00
Мемфис Гризлис
Атланта Хоукс
ФедЕксФорум
Мемфис
03.00
Денвър Нъгетс
Ню Орлиънс Пеликанс
Пепси Център
Денвър
04.00
Хюстън Рокетс
Сан Антонио Спърс
Тойота Център
Хюстън
04.30
17-12-2017
A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
Черноморец
Берое -2
Бойчо Брънзов
Бургас
15.00
Чавдар Троян
Шумен
Чавдар
Троян
17.00
A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Академик София
БУБА баскетбол
Спортен комплекс
Правец
17.00
Атлетик
ЦСКА
Триадица
София
17.00
Рилски спортист -2
Видабаскет
Арена Самоков
Самоков
17.00
A група (жени) | Редовен сезон, Изток
Берое Стара Загора
Асеновец 2005
Общинска
Стара Загора
17.00
A група (жени) | Редовен сезон, Запад
Славия
Левски
Триадица
София
19.00
Региони за юноши (19) | Родопи
Перущица (19)
Хасково (19)
Спортна зала
Перущица
09.30
Академик Бултекс 99 (19) -2
Голдън Сити (19)
Спортна зала
Перущица
11.00
Хасково (19)
Хебър (19)
Спортна зала
Перущица
12.30
Голдън Сити (19)
Перущица (19)
Спортна зала
Перущица
14.00
Хебър (19)
Академик Бултекс 99 (19) -2
Спортна зала
Перущица
15.30
A група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон
Дунав Русе (16)
Берое (16)
Дунав
Русе
12.00
Региони за момичета (14) | Загоре
Берое Стара Загора (14)
Тони 7 (14)
Общинска
Стара Загора
09.00
Тони 7 (14)
Нефтохимик 2010 (14)
Общинска
Стара Загора
11.30
Нефтохимик 2010 (14)
Берое Стара Загора (14)
Общинска
Стара Загора
14.00
Региони за момичета (12) | Мизия
Чардафон Орловец (12)
Зограф Трявна (12)
Орловец
Габрово
10.00
Росица Поликраище (12)
Чардафон Орловец (12)
Орловец
Габрово
11.30
Зограф Трявна (12)
Росица Поликраище (12)
Орловец
Габрово
13.00
Адриатическа лига, девойки (17) | Първа фаза, група B
ЖКД Марибор (17)
Цинкарна Целе (17)
Дворана Табор
Марибор
14.00
Цинкарна Целе (17)
ЖКК Загреб (17)
Дворана Табор
Марибор
16.00
ЖКД Марибор (17)
ЖКК Загреб (17)
Дворана Табор
Марибор
18.00
Региони за момчета (14) | Добруджа
Черно море Тича (14) -2
Черноморец Балчик (14)
Добротица
Добрич
09.00
Ънстопабъл (14)
Шумен (14)
Добротица
Добрич
10.30
Черно море Тича (14) -2
Академик Варна (14)
Добротица
Добрич
12.00
Черноморец Балчик (14)
Шумен (14)
Добротица
Добрич
13.30
Академик Варна (14)
Ънстопабъл (14)
Добротица
Добрич
15.00
Региони за момчета (12) | Витоша, 1/4 място
БУБА баскетбол (12)
Академик София (12)
Васил Левски
София
13.30
ЦСКА (12)
Левски (12)
Васил Левски
София
15.00
Региони за момчета (12) | Загоре, група A
Делфин (12)
Сливен 2010 (12)
Диана
Ямбол
09.00
Черноморец 2014 (12) -2
Черноморец (12)
Диана
Ямбол
10.30
Тунджа Ямбол (12) -2
Делфин (12)
Диана
Ямбол
12.00
Сливен 2010 (12)
Черноморец 2014 (12) -2
Диана
Ямбол
13.30
Черноморец (12)
Тунджа Ямбол (12) -2
Диана
Ямбол
15.00
Региони за момчета (12) | Рила, 1/5 място
Миньор 2015 (12)
Велбъжд 2002 (12)
Осогово
Кюстендил
10.00
Балкан (12)
Пирин Благоевград 81 (12)
Осогово
Кюстендил
11.30
Велбъжд 2002 (12)
Рилски спортист (12)
Осогово
Кюстендил
13.00
Пирин Благоевград 81 (12)
Миньор 2015 (12)
Осогово
Кюстендил
14.30
Региони за момчета (12) | Рила, 6/11 място
Рилски спортист (12) -2
Спортист 1959 Своге (12)
Арена Самоков
Самоков
10.00
Балкан (12) -2
Евробаскет Академик (12)
Арена Самоков
Самоков
11.30
Ботев 2012 (12)
Шампион 2014 (12)
Арена Самоков
Самоков
13.00
Евробаскет Академик (12)
Рилски спортист (12) -2
Арена Самоков
Самоков
14.30
НБА | Редовен сезон
Шарлът Хорнетс
Портланд Трейл Блейзърс
Спектрум Център
Шарлът
02.00
Кливланд Кавалиърс
Юта Джаз
Куикън Лоунс Арена
Кливланд
02.30
Ню Йорк Никс
Оклахома Сити Тъндър
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
02.30
Хюстън Рокетс
Милуоки Бъкс
Тойота Център
Хюстън
03.00
Маями Хийт
ЛА Клипърс
Американ Еърлайнс Арена
Маями
03.00
Минесота Тимбърулвс
Финикс Сънс
Таргет Център
Минеаполис
03.00
Сан Антонио Спърс
Далас Маверикс
AT&T Център
Сан Антонио
03.30
Мемфис Гризлис
Бостън Селтикс
ФедЕксФорум
Мемфис
04.00
Торонто Раптърс
Сакраменто Кингс
Еър Канада Център
Торонто
22.30
Детройт Пистънс
Орландо Меджик
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
23.00
18-12-2017
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Левски 2014
Черно море Тича
Универсиада
София
18.30
Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група B
ЖКК Кралево
Партизан 1953
Хала спортова
Кралево
17.30
Монтана 2003
Рагуза
Младост
Монтана
18.30
НБА | Редовен сезон
Бруклин Нетс
Индиана Пейсърс
Барклис Център
Ню Йорк
01.00
Вашингтон Уизардс
Кливланд Кавалиърс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
01.00
19-12-2017
Региони за момичета (14) | Рила
Балкан (14)
Рилски спортист (14)
Георги Христов
Ботевград
09.30
Монтана 2003 (14)
Пирин Темков (14)
Георги Христов
Ботевград
11.00
Рилски спортист (14)
Монтана 2003 (14)
Георги Христов
Ботевград
13.00
Пирин Темков (14)
Балкан (14)
Георги Христов
Ботевград
14.30
Балканска лига | Редовен сезон
Рилски спортист
Башкими
Арена Самоков
Самоков
18.00
Евролига | Редовен сезон
Фенербахче
Цървена Звезда
Юлкер Спортс Арена
Истанбул
19.45
Жалгирис
Брозе Бамберг
Жалгирио Арена
Каунас
20.00
Панатинайкос
Макаби Тел Авив
ОАКА
Атина
20.15
Реал Мадрид
Валенсия
Паласио де Депортес
Мадрид
21.45
НБА | Редовен сезон
Индиана Пейсърс
Бостън Селтикс
Банкърс Лайф Фийлдхаус
Индианаполис
02.00
Шарлът Хорнетс
Ню Йорк Никс
Спектрум Център
Шарлът
02.00
Атланта Хоукс
Маями Хийт
Филипс Арена
Атланта
02.30
Чикаго Булс
Филаделфия 76-ърс
Юнайтед Център
Чикаго
03.00
Хюстън Рокетс
Юта Джаз
Тойота Център
Хюстън
03.00
Минесота Тимбърулвс
Портланд Трейл Блейзърс
Таргет Център
Минеаполис
03.00
Оклахома Сити Тъндър
Денвър Нъгетс
Чесапийк Енърджи Арена
Оклахома Сити
03.00
Далас Маверикс
Финикс Сънс
Американ Еърлайнс Център
Далас
03.30
Сан Антонио Спърс
ЛА Клипърс
AT&T Център
Сан Антонио
03.30
ЛА Лейкърс
Голдън Стейт Уориърс
Стейпълс Център
Лос Анджелис
05.30
20-12-2017
A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
Берое -2
ИУ
Общинска
Стара Загора
16.30
A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
ЦСКА
Балкан -2
Румен Пейчев
София
15.00
A група (жени) | Редовен сезон, Запад
Шампион 2006
Славия
Триадица
София
16.00
Региони за момчета (12) | Добруджа, група B
Шумен (12) -2
Светкавица (12)
Христо Борисов
Варна
09.00
Стар баскет (12)
Черно море Тича (12) -2
Христо Борисов
Варна
10.30
Черно море Тича (12) -2
Светкавица (12)
Христо Борисов
Варна
13.00
Стар баскет (12)
Шумен (12) -2
Христо Борисов
Варна
14.30
Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група A
Будучност
Плейоф Ултра
Спортен и културен център УЧГ
Подгорица
Берое Стара Загора
Истанбулски университет
Общинска
Стара Загора
Трешневка 2009
Цървена Звезда
Пешченица
Загреб
19.30
Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група B
Цинкарна Целе
Медвешчак
Гимназия Целе център
Целе
20.00
Балканска лига | Редовен сезон
СК Тирана
Блокотехна
Олимпийски парк
Тирана
19.30
Евролига | Редовен сезон
Химки
Анадолу Ефес
Арена Митишчи
Митишчи
19.00
Олимпиакос
ЦСКА Москва
Олимпийски комплекс Фалиро
Пирея/Атина
21.00
Армани Олимпия Милано
Саски Баскония
Медиоланум Форум
Асаго
21.45
Барселона
Уникаха
Палау Блауграна
Барселона
22.00
НБА | Редовен сезон
Филаделфия 76-ърс
Сакраменто Кингс
Уелс Фарго Център
Филаделфия
02.00
Вашингтон Уизардс
Ню Орлиънс Пеликанс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
02.00
Милуоки Бъкс
Кливланд Кавалиърс
Брадли Център
Милуоки
03.00
21-12-2017
A група (жени) | Редовен сезон, Запад
Левски
НСА
Румен Пейчев
София
13.00
A група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
Делфин (14)
Сливен баскет (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
12.00
Евролига | Редовен сезон
Цървена Звезда
Панатинайкос
Комбанк Арена
Белград
20.00
Брозе Бамберг
Реал Мадрид
Брозе Арена
Бамберг
21.00
Макаби Тел Авив
Фенербахче
Менора Мивтахим Арена
Тел Авив
21.05
Валенсия
Жалгирис
Фуенте Сан Луис
Валенсия
21.45
НБА | Редовен сезон
Шарлът Хорнетс
Торонто Раптърс
Спектрум Център
Шарлът
02.00
Атланта Хоукс
Индиана Пейсърс
Филипс Арена
Атланта
02.30
Бостън Селтикс
Маями Хийт
ТД Гардън
Бостън
02.30
Бруклин Нетс
Сакраменто Кингс
Барклис Център
Ню Йорк
02.30
Чикаго Булс
Орландо Меджик
Юнайтед Център
Чикаго
03.00
Хюстън Рокетс
ЛА Лейкърс
Тойота Център
Хюстън
03.00
Оклахома Сити Тъндър
Юта Джаз
Чесапийк Енърджи Арена
Оклахома Сити
03.00
Далас Маверикс
Детройт Пистънс
Американ Еърлайнс Център
Далас
03.30
Денвър Нъгетс
Минесота Тимбърулвс
Пепси Център
Денвър
04.00
Портланд Трейл Блейзърс
Сан Антонио Спърс
Моуда Център
Портланд
05.00
Голдън Стейт Уориърс
Мемфис Гризлис
Оракъл Арена
Оукланд
05.30
ЛА Клипърс
Финикс Сънс
Стейпълс Център
Лос Анджелис
05.30
22-12-2017
A група (жени) | Редовен сезон, Запад
Септември 97
Монтана 2003
Триадица
София
14.30
Евролига | Редовен сезон
ЦСКА Москва
Химки
Универсален комплекс ЦСКА
Москва
19.00
Анадолу Ефес
Олимпиакос
Синан Ердем Доум
Истанбул
19.30
Саски Баскония
Барселона
Фернандо Буеса Арена
Витория
21.30
Уникаха
Армани Олимпия Милано
Мартин Карпена Арена
Малага
21.45
НБА | Редовен сезон
Кливланд Кавалиърс
Чикаго Булс
Куикън Лоунс Арена
Кливланд
02.00
Филаделфия 76-ърс
Торонто Раптърс
Уелс Фарго Център
Филаделфия
02.00
Ню Йорк Никс
Бостън Селтикс
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
03.00
Финикс Сънс
Мемфис Гризлис
Толкинг Стик Ризорт Арена
Финикс
04.00
Юта Джаз
Сан Антонио Спърс
Вивинт Смарт Хоум Арена
Солт Лейк Сити
05.30
23-12-2017
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Лукойл Академик
Балкан
Спортен комплекс
Правец
16.30
Академик Бултекс 99
Левски 2014
Сила
Пловдив
18.00
Спартак Плевен
Ямбол
Балканстрой
Плевен
18.00
Черно море Тича
Рилски спортист
Христо Борисов
Варна
18.00
A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
Шумен
Делфин
Младост
Шумен
17.00
A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Балкан -2
Видабаскет
Арена Ботевград
Ботевград
13.00
Рилски спортист -2
Академик София
Арена Самоков
Самоков
17.00
Атлетик
БУБА баскетбол
Триадица
София
17.00
A група (жени) | Редовен сезон, Изток
Черно море Одесос
Берое Стара Загора
Христо Борисов
Варна
14.00
Хасково 2012
Асеновец 2005
Дружба
Хасково
18.00
Региони за момчета (16) | Добруджа
Шумен (16)
Светкавица (16)
Дечко Стефанов
Търговище
09.00
Ънстопабъл (16)
Добрич 93 (16)
Дечко Стефанов
Търговище
10.30
Черно море Тича (16) -2
Шумен (16)
Дечко Стефанов
Търговище
12.00
Светкавица (16)
Доростол (16)
Дечко Стефанов
Търговище
13.30
Ънстопабъл (16)
Черно море Тича (16) -2
Дечко Стефанов
Търговище
15.00
Доростол (16)
Добрич 93 (16)
Дечко Стефанов
Търговище
16.30
НБА | Редовен сезон
Детройт Пистънс
Ню Йорк Никс
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
02.00
Орландо Меджик
Ню Орлиънс Пеликанс
Амуей Център
Орландо
02.00
Бруклин Нетс
Вашингтон Уизардс
Барклис Център
Ню Йорк
02.30
Хюстън Рокетс
ЛА Клипърс
Тойота Център
Хюстън
03.00
Маями Хийт
Далас Маверикс
Американ Еърлайнс Арена
Маями
03.00
Милуоки Бъкс
Шарлът Хорнетс
Брадли Център
Милуоки
03.00
Оклахома Сити Тъндър
Атланта Хоукс
Чесапийк Енърджи Арена
Оклахома Сити
03.00
Портланд Трейл Блейзърс
Денвър Нъгетс
Моуда Център
Портланд
05.00
Голдън Стейт Уориърс
ЛА Лейкърс
Оракъл Арена
Оукланд
05.30
24-12-2017
Торонто Раптърс
Филаделфия 76-ърс
Еър Канада Център
Торонто
00.00
Индиана Пейсърс
Бруклин Нетс
Банкърс Лайф Фийлдхаус
Индианаполис
02.00
Вашингтон Уизардс
Орландо Меджик
Капитал Уан Арена
Вашингтон
02.00
Шарлът Хорнетс
Милуоки Бъкс
Спектрум Център
Шарлът
02.00
Атланта Хоукс
Далас Маверикс
Филипс Арена
Атланта
02.30
Бостън Селтикс
Чикаго Булс
ТД Гардън
Бостън
02.30
Маями Хийт
Ню Орлиънс Пеликанс
Американ Еърлайнс Арена
Маями
03.00
Юта Джаз
Оклахома Сити Тъндър
Вивинт Смарт Хоум Арена
Солт Лейк Сити
03.00
Мемфис Гризлис
ЛА Клипърс
ФедЕксФорум
Мемфис
03.00
Голдън Стейт Уориърс
Денвър Нъгетс
Оракъл Арена
Оукланд
03.30
Финикс Сънс
Минесота Тимбърулвс
Толкинг Стик Ризорт Арена
Финикс
04.00
ЛА Лейкърс
Портланд Трейл Блейзърс
Стейпълс Център
Лос Анджелис
04.30
Сакраменто Кингс
Сан Антонио Спърс
Голдън 1 Център
Сакраменто
05.00
25-12-2017
Ню Йорк Никс
Филаделфия 76-ърс
Медисън Скуеър Гардън
Ню Йорк
19.00
Голдън Стейт Уориърс
Кливланд Кавалиърс
Оракъл Арена
Оукланд
22.00
26-12-2017
Бостън Селтикс
Вашингтон Уизардс
ТД Гардън
Бостън
00.30
Оклахома Сити Тъндър
Хюстън Рокетс
Чесапийк Енърджи Арена
Оклахома Сити
03.00
ЛА Лейкърс
Минесота Тимбърулвс
Стейпълс Център
Лос Анджелис
05.30
27-12-2017
Далас Маверикс
Торонто Раптърс
Американ Еърлайнс Център
Далас
02.00
Детройт Пистънс
Индиана Пейсърс
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
02.00
Маями Хийт
Орландо Меджик
Американ Еърлайнс Арена
Маями
02.30
Милуоки Бъкс
Чикаго Булс
Брадли Център
Милуоки
03.00
Сан Антонио Спърс
Бруклин Нетс
AT&T Център
Сан Антонио
03.30
Денвър Нъгетс
Юта Джаз
Пепси Център
Денвър
04.00
Финикс Сънс
Мемфис Гризлис
Толкинг Стик Ризорт Арена
Финикс
04.00
ЛА Клипърс
Сакраменто Кингс
Стейпълс Център
Лос Анджелис
05.30
28-12-2017
Евролига | Редовен сезон
Фенербахче
Реал Мадрид
Юлкер Спортс Арена
Истанбул
19.45
Жалгирис
Олимпиакос
Жалгирио Арена
Каунас
20.00
Макаби Тел Авив
Уникаха
Менора Мивтахим Арена
Тел Авив
21.05
Валенсия
Панатинайкос
Фуенте Сан Луис
Валенсия
22.00
НБА | Редовен сезон
Индиана Пейсърс
Далас Маверикс
Банкърс Лайф Фийлдхаус
Индианаполис
02.00
Шарлът Хорнетс
Бостън Селтикс
Спектрум Център
Шарлът
02.00
Атланта Хоукс
Вашингтон Уизардс
Филипс Арена
Атланта
02.30
Ню Орлиънс Пеликанс
Бруклин Нетс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
03.00
Чикаго Булс
Ню Йорк Никс
Юнайтед Център
Чикаго
03.00
Минесота Тимбърулвс
Денвър Нъгетс
Таргет Център
Минеаполис
03.00
Оклахома Сити Тъндър
Торонто Раптърс
Чесапийк Енърджи Арена
Оклахома Сити
03.00
Сакраменто Кингс
Кливланд Кавалиърс
Голдън 1 Център
Сакраменто
05.00
Голдън Стейт Уориърс
Юта Джаз
Оракъл Арена
Оукланд
05.30
ЛА Лейкърс
Мемфис Гризлис
Стейпълс Център
Лос Анджелис
05.30
29-12-2017
Евролига | Редовен сезон
Химки
Барселона
Арена Митишчи
Митишчи
19.00
Анадолу Ефес
Брозе Бамберг
Синан Ердем Доум
Истанбул
19.30
Саски Баскония
ЦСКА Москва
Фернандо Буеса Арена
Витория
21.30
Армани Олимпия Милано
Цървена Звезда
Медиоланум Форум
Асаго
21.45
НБА | Редовен сезон
Орландо Меджик
Детройт Пистънс
Амуей Център
Орландо
02.00
Бостън Селтикс
Хюстън Рокетс
ТД Гардън
Бостън
03.00
Милуоки Бъкс
Минесота Тимбърулвс
Брадли Център
Милуоки
03.00
Сан Антонио Спърс
Ню Йорк Никс
AT&T Център
Сан Антонио
03.30
Портланд Трейл Блейзърс
Филаделфия 76-ърс
Моуда Център
Портланд
05.30
30-12-2017
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Левски 2014
Спартак Плевен
Универсиада
София
16.30
Рилски спортист
Академик Бултекс 99
Арена Самоков
Самоков
18.00
Балкан
Черно море Тича
Арена Ботевград
Ботевград
18.00
Ямбол
Берое
Диана
Ямбол
18.00
НБА | Редовен сезон
Вашингтон Уизардс
Хюстън Рокетс
Капитал Уан Арена
Вашингтон
02.00
Торонто Раптърс
Атланта Хоукс
Еър Канада Център
Торонто
02.30
Ню Орлиънс Пеликанс
Далас Маверикс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
03.00
Чикаго Булс
Индиана Пейсърс
Юнайтед Център
Чикаго
03.00
Маями Хийт
Бруклин Нетс
Американ Еърлайнс Арена
Маями
03.00
Програма               Баскетболни резултати
Резултати
Класирания
Други новини
s