Финали за момичета U16: Асеновец 2005 - Дунав Русе, 12.06.2019
Награждаване от финалите за момичета U12, 27.05.2019
Финал за момичета U12: Дунав Русе - Левски, 27.05.2019
Финали за момичета U12, трето място: Светкавица - Асеновец 2005, 27.05.2019
Финали за девойки U19: Награждаване, 06.05.2019
Финали за девойки U19, ФИНАЛ: Шампион 2006 - Септември 97, 06.05.2019
Финали за девойки U19, мач за 3/4 място: Левски - Монтана 2003, 06.05.2019
Финали за девойки U19: Септември 97 - Монтана 2003, 05.05.2019
Финали за девойки U19: Шампион 2006 - Левски, 05.05.2019
Финали за девойки U19: Доростол - Левски, 04.05.2019
Финали за девойки U19: Черно море Одесос - Берое Стара Загора, 04.05.2019
Финали за девойки U19: Славия - Левски, 03.05.2019
Финали за девойки U19: Септември 97 - Доростол, 03.05.2019
Финали за девойки U19: Доростол - Славия, 02.05.2019
Финали за девойки U19: Шампион 2006 - Черно море Одесос, 02.05.2019
Турнир U10 в памет на Румен Пейчев: Славия - Левски, 14.04.2019
Турнир U10 в памет на Румен Пейчев: Славия - Берое, 14.04.2019
Региони за девойки U19, Витоша и Рила: Славия - Монтана 2003, 20.03.2019
Региони за девойки U19, Витоша и Рила: Септември 97 - Шампион 2006, 20.03.2019
Региони за девойки U19, Витоша и Рила: Левски - Балкан, 20.03.2019
Турнир Ваня Войнова 2019: Награждаване, 03.03.2019
Турнир Ваня Войнова 2019: Славия - Муничипал Търговище, 03.03.2019
Турнир Ваня Войнова 2019: Радивой Корач - КЖКК Раднички, 03.03.2019
Турнир Ваня Войнова 2019: КЖКК Раднички - Славия, 01.03.2019
Турнир Ваня Войнова 2019: Муничипал Търговище - Радивой Корач, 01.03.2019
Региони за девойки U19, Витоша и Рила: Септември - Балкан, 17.02.2019
Региони за девойки U19, Витоша и Рила: Славия - Левски, 17.02.2019
Сезон 2018/2019, Региони за момичета U16, Витоша и Рила: Септември 97 - Рилски спортист, 03.02.2019
Региони за девойки (19), Витоша и Рила: Славия - Балкан, 24.11.2018
Региони за девойки (19), Витоша и Рила: Септември 97 - Монтана 2003, 24.11.2018
Региони за момичета (14), Витоша и Рила: Славия - Шампион 2006, 27.10.2018
Региони за момичета (14), Витоша и Рила: Локомотив София - Рилски спортист, 27.10.2018
Финали за момичета U14, финал и награждаване: Дунав Русе - Рилски спортист, 30.06.2018
Финали за момичета (16), финал: Монтана 2003 - Черно море Одесос, 06.06.2018
Финали за момичета (16), мач за 3/4 място: Левски - Септември 97, 06.06.2018
Финали за девойки (19): Берое Стара Загора - Рилски спортист, награждаване
Финали за девойки (19), Берое Стара Загора - Шампион 2006, 10.05.2018
Финали за девойки (19), Левски - Монтана 2003, 10.05.2018
Регион Витоша и Рила за момичета (16): Балкан - Левски
Регион Витоша и Рила за момичета (16): Рилски спортист - Славия
Регион Витоша и Рила за момичета (16): НСА - Монтана 2003
Регион Витоша и Рила за момичета (14), 1/8 място: Славия - Локомотив София
Регион Витоша и Рила за момичета (14), 1/8 място: Левски - Монтана 2003
Регион Витоша и Рила за момичета (14), 1/8 място: Рилски спортист - НСА
Регион Витоша и Рила за момичета (14), 1/8 място: Балкан - Шампион 2006
Финали за момичета (14): Септември 97 - Левски, 03.07.2017
Финали за момичета (14): Черно море Одесос - Балкан, 03.07.2017
Финали за кадетки (16): Награждаване, 11.06.2017
Финали за кадетки (16): Монтана 2003 - Славия, 11.06.2017
Финали за кадетки (16): Черно море Одесос - Септември 97, 11.06.2017