Лукойл Академик   Левски   Ямбол   Черно море Порт Варна   Рилски спортист   Балкан   Спартак Плевен   Черноморец   Берое   Дунав 8806   Нефтохимик 2010   Монтана 2003   Берое Стара Загора   Хасково 2012 
Име:Борис Гюдеров
Град:Перник
Адрес:Перник
Капацитет:1 700
Инфо:Известна още като: "Миньор"


Региони за момчета (14) | Рила, група B
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
16-11-2014
09.00
Велбъжд 2002 (14)89 : 11Шампион 2014 (14)Манол Асенов
Матей Митев
16-11-2014
10.30
Евробаскет Академик (14) -256 : 34Металург (14)Димитър Георгиев
Матей Митев
16-11-2014
12.00
Пирин Благоевград (14)21 : 93Велбъжд 2002 (14)Димитър Георгиев
Манол Асенов
16-11-2014
13.30
Металург (14)44 : 52Шампион 2014 (14)Манол Асенов
Матей Митев
16-11-2014
15.00
Евробаскет Академик (14)81 : 33Пирин Благоевград (14)Димитър Георгиев
Манол Асенов
Региони за юноши (19) | Рила, група B
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
14-12-2014
09.00
Металург (19)56 : 89Рилски спортист (19)Димитър Георгиев
Недко Колев
14-12-2014
12.00
Рилски спортист (19)83 : 32Евробаскет Академик (19)Димитър Георгиев
Манол Асенов
14-12-2014
15.00
Евробаскет Академик (19)42 : 69Металург (19)Манол Асенов
Недко Колев
Региони за момичета (14) | Рила
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
29-11-2014
09.00
Марек (14)38 : 77Пирин Темков 1946 (14)Иван Методиев
Тихомир Щерев
29-11-2014
10.30
БШ Миньор (14)58 : 55Монтана 2003 (14)Димитър Георгиев
Иван Методиев
29-11-2014
12.00
Рилски спортист (14)81 : 22Балкан (14)Димитър Георгиев
Тихомир Щерев
29-11-2014
13.30
Пирин Темков 1946 (14)24 : 84Монтана 2003 (14)Димитър Георгиев
Тихомир Щерев
29-11-2014
15.00
БШ Миньор (14)73 : 31Балкан (14)Димитър Георгиев
Иван Методиев
Региони за юноши (19) | Рила, 1/4 място
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
28-03-2015
10.00
Металург (19)10.00Балкан (19)
28-03-2015
11.30
Рилски спортист (19)11.30Ботев 2012 (19)
28-03-2015
14.30
Ботев 2012 (19)14.30Металург (19)
28-03-2015
16.00
Балкан (19)16.00Рилски спортист (19)
Региони за момчета (14) | Рила, 6/11 място
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
21-03-2015
09.00
Шампион 2014 (14)09.00Металург (14)
21-03-2015
10.30
Пирин Благоевград (14)10.30Слава 99 (14)
21-03-2015
12.00
Евробаскет Академик (14) -212.00Металург (14)
21-03-2015
13.30
Слава 99 (14)13.30СК Костенец (14)
21-03-2015
15.00
Шампион 2014 (14)15.00Пирин Благоевград (14)
Класирания
МъжеЖени
Аматьори