Лукойл Академик   Левски   Ямбол   Черно море Порт Варна   Рилски спортист   Балкан   Спартак Плевен   Черноморец   Берое   Дунав 8806   Нефтохимик 2010   Монтана 2003   Берое Стара Загора   Хасково 2012 
Име:Борис Гюдеров
Град:Перник
Адрес:Перник
Капацитет:1 700
Инфо:Известна още като: "Миньор"


Региони за момчета (14) | Рила, група B
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
16-11-2014
09.00
Велбъжд 2002 (14)89 : 11Шампион 2014 (14)Манол Асенов
Матей Митев
16-11-2014
10.30
Евробаскет Академик (14) -256 : 34Металург (14)Димитър Георгиев
Матей Митев
16-11-2014
12.00
Пирин Благоевград (14)21 : 93Велбъжд 2002 (14)Димитър Георгиев
Манол Асенов
16-11-2014
13.30
Металург (14)44 : 52Шампион 2014 (14)Манол Асенов
Матей Митев
16-11-2014
15.00
Евробаскет Академик (14)81 : 33Пирин Благоевград (14)Димитър Георгиев
Манол Асенов
Региони за юноши (19) | Рила, група B
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
14-12-2014
09.00
Металург (19)56 : 89Рилски спортист (19)Димитър Георгиев
Недко Колев
14-12-2014
12.00
Рилски спортист (19)83 : 32Евробаскет Академик (19)Димитър Георгиев
Манол Асенов
14-12-2014
15.00
Евробаскет Академик (19)42 : 69Металург (19)Манол Асенов
Недко Колев
Региони за момичета (14) | Рила
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
29-11-2014
09.00
Марек (14)38 : 77Пирин Темков 1946 (14)Иван Методиев
Тихомир Щерев
29-11-2014
10.30
БШ Миньор (14)58 : 55Монтана 2003 (14)Димитър Георгиев
Иван Методиев
29-11-2014
12.00
Рилски спортист (14)81 : 22Балкан (14)Димитър Георгиев
Тихомир Щерев
29-11-2014
13.30
Пирин Темков 1946 (14)24 : 84Монтана 2003 (14)Димитър Георгиев
Тихомир Щерев
29-11-2014
15.00
БШ Миньор (14)73 : 31Балкан (14)Димитър Георгиев
Иван Методиев
Региони за юноши (19) | Рила, 1/4 място
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
30-03-2015
10.00
Металург (19)57 : 70Балкан (19)Мартин Ангелов
Радослав Дяков
30-03-2015
11.30
Рилски спортист (19)70 : 55Ботев 2012 (19)Манол Асенов
Недко Колев
30-03-2015
14.30
Ботев 2012 (19)70 : 60Металург (19)Мартин Ангелов
Недко Колев
30-03-2015
16.00
Балкан (19)96 : 71Рилски спортист (19)Манол Асенов
Радослав Дяков
Региони за момчета (14) | Рила, 6/11 място
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
21-03-2015
09.00
Шампион 2014 (14)52 : 36Металург (14)Николай Ил. Костов
Радослав Дяков
21-03-2015
10.30
Пирин Благоевград (14)33 : 59Слава 99 (14)Галин Михалев
Радослав Дяков
21-03-2015
12.00
Евробаскет Академик (14) -250 : 15Металург (14)Галин Михалев
Николай Ил. Костов
21-03-2015
13.30
Слава 99 (14)62 : 27СК Костенец (14)Галин Киров
Николай Ил. Костов
21-03-2015
15.00
Шампион 2014 (14)46 : 51Пирин Благоевград (14)Галин Михалев
Радослав Дяков
Региони за кадети (16) | Рила, 6/9 място
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
04-04-2015
10.00
Пирин Гоце Делчев (16)10.00Ботев 2012 (16)
04-04-2015
11.30
Металург (16)11.30Спортист 1959 Своге (16)
Региони за момичета (14) | Рила, 1/3 място
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
22-03-2015
09.30
БШ Миньор (14)47 : 43Рилски спортист (14)Валери Енев
Иван Методиев
22-03-2015
12.00
Рилски спортист (14)52 : 65Монтана 2003 (14)Валери Енев
Иван Методиев
22-03-2015
15.00
Монтана 2003 (14)54 : 71БШ Миньор (14)Валери Енев
Иван Методиев
Класирания
МъжеЖени
Аматьори