Лукойл Академик   Левски   Ямбол   Черно море Порт Варна   Рилски спортист   Балкан   Спартак Плевен   Черноморец   Берое   Дунав 8806   Нефтохимик 2010   Монтана 2003   Берое Стара Загора   Хасково 2012 
Име:Академик
Град:Пловдив
Адрес:Пловдив
Капацитет:700


A група (мъже) | Редовен сезон
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
02-11-2014
17.00
Академик Пловдив79 : 62Чавдар ТроянАнгел Иванов
Николай Цинцарски
150
16-11-2014
17.00
Академик Пловдив81 : 43ШуменНиколай Ат. Костов
Тенчо Тенев
175
30-11-2014
17.00
Академик Пловдив17.00Делфин
14-12-2014
17.00
Академик Пловдив17.00Дунав Русе
18-01-2015
17.00
Академик Пловдив17.00Рилски спортист -2
00-00-0000
Академик ПловдивАкадемик София
00-00-0000
Академик ПловдивИУ
00-00-0000
Академик ПловдивАкадемик Благоевград
00-00-0000
Академик ПловдивВидабаскет
00-00-0000
Академик ПловдивАкадемик Варна
00-00-0000
Академик ПловдивЧерноморец 2014
Региони за кадетки (16) | Загоре и Родопи, група B
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
13-12-2014
09.30
Раковски Грипс (16)09.30Академик Пловдив (16)
13-12-2014
11.30
Академик Пловдив (16)11.30Хасково (16)
13-12-2014
13.30
Хасково (16)13.30Раковски Грипс (16)
Региони за юноши (19) | Родопи, група A
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
25-10-2014
09.00
Раковски Грипс (19)60 : 83Хебър (19)Мартин Бонев
Стефан Н. Стефанов
25-10-2014
10.30
Перущица (19)46 : 56Академик Пловдив (19) -2Серафим Петров
Тодор Гешев
25-10-2014
12.00
Академик Пловдив (19)96 : 50Раковски Грипс (19)Виктория Вълчинова
Стефан Н. Стефанов
25-10-2014
13.30
Хебър (19)95 : 48Перущица (19)Мартин Бонев
Серафим Петров
25-10-2014
15.00
Академик Пловдив (19) -270 : 85Академик Пловдив (19)Виктория Вълчинова
Тодор Гешев
Региони за кадети (16) | Родопи, група A
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
01-11-2014
09.00
Академик Пловдив (16)168 : 8Перущица (16)Галина Пукнева
Тодор Гешев
01-11-2014
10.30
Хебър (16)109 : 28Марица Кършияка 2012 (16)Галина Пукнева
Мартин Бонев
01-11-2014
13.00
Перущица (16)29 : 76Хебър (16)Стефан Н. Стефанов
Тодор Гешев
01-11-2014
14.30
Марица Кършияка 2012 (16)20 : 116Академик Пловдив (16)Мартин Бонев
Стефан Н. Стефанов
Региони за момчета (12) | Родопи, група B
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
15-11-2014
09.00
Академик Пловдив (12) -232 : 31Атлетик 95 (12)Виктория Вълчинова
Стефан Н. Стефанов
15-11-2014
11.30
Атлетик 95 (12)30 : 73Раковски Грипс (12)Стефан Н. Стефанов
Тодор Гешев
15-11-2014
14.00
Раковски Грипс (12)114 : 6Академик Пловдив (12) -2Виктория Вълчинова
Тодор Гешев
Региони за момчета (14) | Родопи, група A
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
09-11-2014
09.00
Академик Пловдив (14)102 : 23Раковски Грипс (14)Мартин Бонев
Серафим Петров
09-11-2014
11.30
Раковски Грипс (14)96 : 8Спартак Първенец (14)Галина Пукнева
Мартин Бонев
09-11-2014
14.00
Спартак Първенец (14)4 : 110Академик Пловдив (14)Галина Пукнева
Серафим Петров
Класирания
МъжеЖени
Аматьори