Лукойл Академик   Левски   Ямбол   Черно море Порт Варна   Рилски спортист   Балкан   Спартак Плевен   Черноморец   Берое   Дунав 8806   Нефтохимик 2010   Монтана 2003   Берое Стара Загора   Хасково 2012 
Име:Академик
Град:Пловдив
Адрес:Пловдив
Капацитет:700


Приятелски срещи | Мъже
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
19-09-2013
17.30
Академик Пловдив70 : 73Ямбол
Приятелски срещи | Турнир за купа Party Club
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
05-10-2013
16.00
Ямбол76 : 74Спартак ПлевенИвайло Ресиловски
Мартин Хорозов
Теодора Бонева
05-10-2013
18.00
Академик Пловдив85 : 78ЧерноморецВладимир Цеков
Красимир Стойнов
Светлана Стоянова
06-10-2013
16.00
Черноморец62 : 86Спартак ПлевенВладимир Цеков
Мартин Бонев
Мартин Хорозов
06-10-2013
18.00
Академик Пловдив77 : 94ЯмболИвайло Ресиловски
Красимир Стойнов
Светлана Стоянова
07-10-2013
15.30
Ямбол83 : 74ЧерноморецКрасимир Стойнов
Мартин Бонев
Мартин Хорозов
07-10-2013
17.30
Академик Пловдив64 : 82Спартак ПлевенВладимир Цеков
Ивайло Ресиловски
Светлана Стоянова
A група (мъже) | Редовен сезон и Финална четворка
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
20-10-2013
17.30
Академик Пловдив87 : 50ШуменИлиян Желев
Чавдар Дросев
130
03-11-2013
17.30
Академик Пловдив70 : 58Академик БлагоевградГенади Иванов
Севделин Манчев
200
10-11-2013
17.30
Академик Пловдив64 : 76ИУИвайло Иванов
Чавдар Дросев
200
24-11-2013
17.30
Академик Пловдив95 : 37Дунав 2007Ивайло Иванов
Мирослав Камбуров
143
19-01-2014
17.30
Академик Пловдив88 : 76ВидабаскетАнгел Иванов
Севделин Манчев
150
09-02-2014
17.30
Академик Пловдив85 : 66Чардафон ОрловецГенади Иванов
Георги Гочев
102
23-02-2014
17.30
Академик Пловдив79 : 82Чавдар ТроянКалоян Иванов
Николай Ат. Костов
189
16-03-2014
17.30
Академик Пловдив74 : 66ИУИвайло Иванов
Мирослав Камбуров
73
23-03-2014
17.30
Академик Пловдив66 : 78Академик БлагоевградКалоян Иванов
Николай Ат. Костов
102
30-03-2014
17.30
Академик Пловдив90 : 62Чавдар ТроянГергана Стоянова
Чавдар Дросев
73
Младежка лига | Редовен сезон
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
28-11-2013
15.00
Академик Пловдив (младежи)82 : 71Рилски спортист (младежи)Калоян Иванов
Николай Ат. Костов
Тенчо Тенев
04-12-2013
12.00
Академик Пловдив (младежи)64 : 79Черно море Порт Варна (младежи)Ивайло Иванов
Мирослав Камбуров
Теодора Бонева
28-02-2014
13.00
Академик Пловдив (младежи)98 : 73Академик Варна (младежи)Мартин Бонев
Серафим Петров
Теодора Бонева
08-02-2014
17.00
Академик Пловдив (младежи)84 : 75Чардафон Орловец (младежи)Ивайло Иванов
Мирослав Камбуров
Невен Димов
27-02-2014
15.00
Академик Пловдив (младежи)99 : 81Ахил (младежи)Ивайло Иванов
Мирослав Камбуров
Невен Димов
06-03-2014
15.00
Академик Пловдив (младежи)80 : 60Балкан (младежи)Ангел Иванов
Валентин Мишев
Радослав Дяков
Региони за девойки (19) | Витоша, Рила и Родопи
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
07-12-2013
10.00
Академик Пловдив (19)56 : 86Септември 97 (19)Мартин Хорозов
Серафим Петров
07-12-2013
13.00
Септември 97 (19)90 : 60Монтана 2003 (19)Мартин Хорозов
Теодора Бонева
07-12-2013
16.00
Монтана 2003 (19)62 : 36Академик Пловдив (19)Серафим Петров
Теодора Бонева
Региони за юноши (19) | Родопи, група A
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
19-01-2014
09.00
Перущица (19)59 : 76Академик Пловдив (19)Теодора Бонева
Тодор Гешев
19-01-2014
10.30
Хебър (19)103 : 50Раковски Грипс (19)Галина Пукнева
Серафим Петров
19-01-2014
13.00
Раковски Грипс (19)84 : 90Перущица (19)Теодора Бонева
Тодор Гешев
19-01-2014
14.30
Академик Пловдив (19)60 : 83Хебър (19)Галина Пукнева
Серафим Петров
Региони за кадети (16) | Родопи, група A
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
02-11-2013
09.00
Академик Пловдив (16)69 : 53Марица Кършияка 2012 (16)Теодора Бонева
Тодор Гешев
02-11-2013
11.30
Марица Кършияка 2012 (16)20 : 0Раковски Грипс (16)Светлана Стоянова
Теодора Бонева
02-11-2013
14.00
Раковски Грипс (16)86 : 73Академик Пловдив (16)Светлана Стоянова
Тодор Гешев
08-12-2013
09.30
Академик Пловдив (16)80 : 42Марица Кършияка 2012 (16)Серафим Петров
Тодор Гешев
08-12-2013
11.30
Марица Кършияка 2012 (16)83 : 81Раковски Грипс (16)Галина Пукнева
Серафим Петров
08-12-2013
13.30
Раковски Грипс (16)63 : 85Академик Пловдив (16)Галина Пукнева
Тодор Гешев
Региони за момчета (14) | Родопи, група A
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
10-11-2013
08.45
Марица Кършияка 2012 (14)43 : 54Академик Пловдив (14)Галина Пукнева
Тенчо Тенев
10-11-2013
10.30
Хебър (14)113 : 7Тракия (14)Серафим Петров
Тодор Гешев
10-11-2013
13.00
Тракия (14)20 : 120Марица Кършияка 2012 (14)Галина Пукнева
Тодор Гешев
10-11-2013
14.45
Академик Пловдив (14)62 : 47Хебър (14)Серафим Петров
Тенчо Тенев
01-02-2014
09.30
Тракия (14)18 : 87Академик Пловдив (14)Мартин Бонев
Стефан Н. Стефанов
01-02-2014
11.00
Хебър (14)43 : 39Марица Кършияка 2012 (14)Мартин Бонев
Стефан Н. Стефанов
01-02-2014
13.00
Марица Кършияка 2012 (14)87 : 15Тракия (14)Серафим Петров
Теодора Бонева
01-02-2014
14.30
Академик Пловдив (14)40 : 34Хебър (14)Серафим Петров
Теодора Бонева
Региони за момчета (12) | Родопи, група A
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
24-11-2013
09.00
Академик Пловдив (12)72 : 26Спартак Първенец (12)Галина Пукнева
Теодора Бонева
24-11-2013
10.30
Атлетик 95 (12)33 : 55Хебър (12)Теодора Бонева
Тодор Гешев
24-11-2013
12.30
Спартак Първенец (12)27 : 52Атлетик 95 (12)Галина Пукнева
Серафим Петров
24-11-2013
14.00
Хебър (12)53 : 57Академик Пловдив (12)Серафим Петров
Тодор Гешев
15-02-2014
09.30
Академик Пловдив (12)77 : 38Атлетик 95 (12)Галина Пукнева
Теодора Бонева
15-02-2014
11.00
Спартак Първенец (12)32 : 68Хебър (12)Галина Пукнева
Кристияна Петкова
15-02-2014
13.00
Атлетик 95 (12)48 : 39Спартак Първенец (12)Кристияна Петкова
Тодор Гешев
15-02-2014
14.30
Хебър (12)55 : 47Академик Пловдив (12)Теодора Бонева
Тодор Гешев
Региони за момчета (12) | Родопи, група B
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
16-02-2014
09.30
Марица Кършияка 2012 (12)38 : 47Раковски Грипс (12)Галина Пукнева
Серафим Петров
16-02-2014
12.00
Раковски Грипс (12)50 : 71Бултекс Златоград (12)Серафим Петров
Стефан Н. Стефанов
16-02-2014
14.30
Бултекс Златоград (12)59 : 46Марица Кършияка 2012 (12)Галина Пукнева
Стефан Н. Стефанов
Региони за момичета (12) | Родопи
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
02-02-2014
09.30
Раковски Грипс (12)109 : 4Академик Пловдив (12)Серафим Петров
Стефан Н. Стефанов
02-02-2014
11.00
Асеновец 2005 (12)51 : 19Хасково (12)Радостина Велчева
Тодор Гешев
02-02-2014
13.30
Хасково (12)16 : 37Раковски Грипс (12)Серафим Петров
Стефан Н. Стефанов
02-02-2014
15.00
Академик Пловдив (12)5 : 69Асеновец 2005 (12)Радостина Велчева
Тодор Гешев
Региони за момичета (14) | Загоре и Родопи, група B
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
09-11-2013
10.30
Академик Пловдив (14)56 : 18Перущица (14)Мартин Бонев
Стефан Н. Стефанов
09-11-2013
12.30
Перущица (14)14 : 80Локомотив Ст. З. (14)Мартин Бонев
Теодора Бонева
09-11-2013
14.30
Локомотив Ст. З. (14)86 : 39Академик Пловдив (14)Стефан Н. Стефанов
Теодора Бонева
08-03-2014
09.30
Перущица (14)37 : 41Академик Пловдив (14)Радостина Велчева
Тодор Гешев
08-03-2014
12.00
Академик Пловдив (14)29 : 92Локомотив Ст. З. (14)Теодора Бонева
Тодор Гешев
08-03-2014
14.30
Локомотив Ст. З. (14)46 : 16Перущица (14)Радостина Велчева
Теодора Бонева
A група за кадетки (16) | Първа фаза, група B
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
01-12-2013
13.00
Академик Пловдив (16)61 : 75Хасково (16)Мартин Бонев
Серафим Петров
22-12-2013
13.00
Академик Пловдив (16)48 : 79Асеновец 2005 (16)Тенчо Тенев
Тодор Гешев
22-02-2014
15.00
Академик Пловдив (16)41 : 50Тони 7 Сливен (16)Серафим Петров
Стефан Н. Стефанов
02-03-2014
12.00
Академик Пловдив (16)51 : 79Септември 97 (16)Тенчо Тенев
Тодор Гешев
07-03-2014
13.00
Академик Пловдив (16)73 : 101Рилски спортист (16)Мартин Бонев
Тодор Гешев
Региони за кадети (16) | Родопи, 1/3 място
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
02-03-2014
10.00
Академик Пловдив (16)61 : 71Хебър (16)Серафим Петров
Тенчо Тенев
02-03-2014
14.00
Хебър (16)68 : 50Хасково (16)Галина Пукнева
Серафим Петров
02-03-2014
16.00
Хасково (16)47 : 83Академик Пловдив (16)Галина Пукнева
Тодор Гешев
Региони за кадети (16) | Родопи, 4/6 място
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
07-03-2014
09.00
Марица Кършияка 2012 (16)94 : 83Перущица (16)Мартин Бонев
Стефан Н. Стефанов
07-03-2014
11.00
Перущица (16)88 : 51Компакт баскет (16)Теодора Бонева
Тодор Гешев
07-03-2014
15.00
Компакт баскет (16)45 : 76Марица Кършияка 2012 (16)Стефан Н. Стефанов
Теодора Бонева
Региони за кадети (16) | Родопи, 7/9 място
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
26-01-2014
09.00
Академик Пловдив (16) -254 : 73Раковски Грипс (16)Стефан Н. Стефанов
Теодора Бонева
26-01-2014
11.00
Раковски Грипс (16)80 : 34Бултекс Златоград (16)Мартин Бонев
Теодора Бонева
26-01-2014
13.00
Бултекс Златоград (16)26 : 58Академик Пловдив (16) -2Мартин Бонев
Стефан Н. Стефанов
01-03-2014
09.00
Раковски Грипс (16)77 : 51Академик Пловдив (16) -2Мартин Бонев
Стефан Н. Стефанов
01-03-2014
11.00
Бултекс Златоград (16)38 : 78Раковски Грипс (16)Мартин Бонев
Серафим Петров
01-03-2014
13.00
Академик Пловдив (16) -280 : 39Бултекс Златоград (16)Серафим Петров
Стефан Н. Стефанов
Региони за юноши (19) | Родопи, 5/8 място
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
21-03-2014
09.30
Марица Кършияка 2012 (19)54 : 81Раковски Грипс (19)Галина Пукнева
Мартин Бонев
21-03-2014
11.00
Арда Метеор (19)66 : 73Перущица (19)Серафим Петров
Теодора Бонева
21-03-2014
13.30
Марица Кършияка 2012 (19)80 : 36Арда Метеор (19)Галина Пукнева
Мартин Бонев
21-03-2014
15.00
Раковски Грипс (19)82 : 64Перущица (19)Серафим Петров
Теодора Бонева
Региони за момчета (14) | Родопи, 5/8 място
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
22-03-2014
09.30
Марица Кършияка 2012 (14)118 : 24Панагюрище (14)Стефан Н. Стефанов
Тодор Гешев
22-03-2014
11.00
Тракия (14)6 : 75Перущица (14)Серафим Петров
Теодора Бонева
22-03-2014
13.30
Тракия (14)15 : 49Панагюрище (14)Стефан Н. Стефанов
Тодор Гешев
22-03-2014
15.00
Перущица (14)27 : 109Марица Кършияка 2012 (14)Серафим Петров
Теодора Бонева
Региони за момчета (12) | Родопи, 1/4 място
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
29-03-2014
09.30
Хебър (12)60 : 37Раковски Грипс (12)Стефан Н. Стефанов
Тенчо Тенев
29-03-2014
11.00
Бултекс Златоград (12)55 : 51Академик Пловдив (12)Серафим Петров
Тодор Гешев
29-03-2014
14.00
Академик Пловдив (12)23 : 67Раковски Грипс (12)Стефан Н. Стефанов
Тенчо Тенев
29-03-2014
15.30
Хебър (12)66 : 58Бултекс Златоград (12)Серафим Петров
Тодор Гешев
Региони за момчета (12) | Родопи, 5/7 място
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
30-03-2014
09.00
Марица Кършияка 2012 (12)75 : 17Спартак Първенец (12)Стефан Н. Стефанов
Теодора Бонева
30-03-2014
11.00
Спартак Първенец (12)21 : 38Атлетик 95 (12)Мартин Бонев
Теодора Бонева
30-03-2014
13.00
Атлетик 95 (12)27 : 50Марица Кършияка 2012 (12)Мартин Бонев
Стефан Н. Стефанов
Младежка лига | Четвъртфинали
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
27-04-2014
14.00
Чардафон Орловец (младежи)14.00Рилски спортист (младежи)
27-04-2014
16.00
Балкан (младежи)16.00Ахил (младежи)
Зони за момчета (12) | Пловдив
Дата Домакин Резултат Гост Съдии Зрители
25-04-2014
10.00
Академик 17 София (12)10.00Академик Пловдив (12)
25-04-2014
12.00
ЦСКА (12)12.00Бултекс Златоград (12)
25-04-2014
14.00
Хебър (12)14.00Академик Пловдив (12)
25-04-2014
16.00
Академик 17 София (12)16.00ЦСКА (12)
25-04-2014
18.00
Бултекс Златоград (12)18.00Хебър (12)
26-04-2014
09.00
Академик Пловдив (12)09.00ЦСКА (12)
26-04-2014
11.00
Бултекс Златоград (12)11.00Академик 17 София (12)
26-04-2014
13.00
Хебър (12)13.00ЦСКА (12)
26-04-2014
15.00
Бултекс Златоград (12)15.00Академик Пловдив (12)
26-04-2014
17.00
Академик 17 София (12)17.00Хебър (12)
Класирания
МъжеЖени
Аматьори