Трети успех за Arrows при аматьорите

Arrows с нов успех (сн. BGbasket.com)
22-02-2011 15:15

Arrows постигна трета победа от началото на сезона в АБА. В мач от група А тимът надигра Камакс Тетевен Баскет с 63-48. Така вече Arrows е с актив от 3 победи и 1 загуба и дели второто място с Перестройка, докато тетевенци са последни с 4 загуби от 4 мача.

Срещата бе решена едва в последната част. Дотогава двата отбора бяха равностойни и Arrows водеше само с две точки преди заключителните десет минути. В тях обаче тимът наложи пълно надмощие и стигна до успеха.

Станислав Савев бе най-резултатен за победителите с 24 точки. Любомир Кочев се отчете с дабъл дабъл след 18 точки и 13 борби, а 11 точки вкара Огнян Касабов.

За тетевенци Димитър Найденов завърши с 21 точки и 7 борби, а с дабъл дабъл - 11 точки и 13 борби приключи Иван Цветанов.