Рилски спортист (16) завърши на седмо място

(сн. BGbasket.com)
14-06-2011 11:15 | Иван Вълчанов

Рилски спортист се наложи над Етър 49 с резултат 80-65 и така спечели седмото място в крайното класиране при кадетите до 16 години. Самоковци бяха по-силни от самото начало на мача и закономерно стигнаха до успеха, оставяйки съперника си на осмото място. Така и за двата отбора сезонът приключи.

Рилски спортист успя да се откъсне още в началото на срещата. Тимът записа много резултатна първа четвърт, която завърши при 31-17. До почивката разликата се запази за резултат 45-30, а през третата част продължи да расте. Етър спечели последната десетка, но това не повлия на крайния изход.

Константин Чичанов записа 21 точки и 5 борби за успеха на тима си. С 19 точки се включи Даниел Христов, а Денис Иванов вкара 15.

За Етър Цветан Ревански записа 24 точки и 6орби. Алекс Стойков добави 17, а Найден Ламбев добави 16.

ПЪЛНА СТАТИСТИКА ОТ МАЧА РИЛСКИ СПОРТИСТ (16) - ЕТЪР 49 (16)

ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ ОТ МАЧОВЕТЕ ЗА 1/4 МЯСТО НА ФИНАЛИТЕ ЗА КАДЕТИ (16)