Рилски спортист и Черно море Одесос си осигуриха място на полуфинал при момичетата (14)

30-06-2013 21:09

Рилски спортист и Черно море Одесос са отборите, които ще играят полуфинал, от група В на държавното първенство за момичета до 14 години. Днес отборите записаха нови победи и си осигуриха съответно първо и второ място с 4-0 и 3-1 до момента. Кръг преди края на груповата фаза с по 2 победи и загуби ги следват Тони 7 и Раковски Грипс, с 1-3 е Локомотив Ст. З., а с 0-4 е Монтана 2003.

В първия мач днес Локомотив победи Монтана 2003 с 54-48 в мача между последните в групата. Монтанки изиграха силно първо полувреме, през което на моменти водеха с 13 точки, а на почивката разликата бе намалена на 7.