Ѕалкан бие трудно в ћладежката лига

ћаринов бе най-резултатен за успеха (сн.botevgrad.com)
13-12-2013 19:06

Ѕотевградчани надиграха –илски спортист като гост

“руден успех в поредни€ си мач от ћладежката лига записа отборът на Ѕалкан. Ѕотевградчани гостуваха на –илски спортист в —амоков и усп€ха да спечел€т с резултат 67-64. “ака те остават твърдо на третото м€сто за момента с 4 успеха и 2 поражени€, докато –илецо е с баланс 2-6 и за момента заема 4-а позици€, но с най-много играни срещи от всички отбори.

ѕървото полувреме бе равностойно, като едва в третата част се получи първото откъсване. √остите усп€ха да дръпнат с двуцифрена разлика, но пък в последната част самоковци опитаха обрат. “е б€ха близо да го постигнат, но пък в решителните моменти ботевградчани изковаха успеха.

Ќай-резултатен за победителите бе Ќиколай ћаринов с 22 точки, а с 15 и 8 борби завърши »вко »вков.

«а домакините јлександър ћилов направи дабъл дабъл с 26 точки и 13 борби, а √еорги  ръстев е с 19 и 17.

ѕЏЋЌј —“ј“»—“» ј ќ“ ћј„ј –»Ћ— » —ѕќ–“»—“ (ћЋјƒ≈∆») - ЅјЋ јЌ (ћЋјƒ≈∆»)