Екатерина Димитрова и Шарлевил завършиха редовния сезон седми

18-04-2014 12:02

Тимът на българката ще играе плейофи за разпределение на местата от 5 до 8

Екатерина Димитрова и нейният Шарлевил завършиха на седмо място редовния сезон във Франция. В последния кръг тимът на българката бе домакин на Лион, но отстъпи с категоричното 63-88. Така Шарлевил приключи кампанията с актив от 12 успеха и 14 поражения, което бе достатъчно за седмото място.

Сега тимът на Димитрова се включва в плейофи за разпределение на местата от 5 до 8. В първия кръг тимът ще играе с Нант, а при успех в общия резултат ще срещне победителя от двойката Лион - Тулуза.

В последния двубой Димитрова бе титуляр и игра 35 минути. За това време българката завърши с 5 точки, 2 борби, 2 асистенции и 2 отнети топки.

Нейният отбор изоставаше с 13 точки на почивката, но намали до 7 след третата част. В последната обаче гостите добавиха още 18 точки към аванса си и биха категорично.

Тагове: Екатерина Димитрова