Кадетките с нова победа над Англия

22-07-2014 20:48

Втора победа в контрола срещу Англия записа българският национален отбор за кадетки до 16 години. Подобно на вчера, и днес тимът ни изигра силни последни три части, за да стигне до победата с 57-46

Англичанките започнаха срещата по-силно и поведоха през първата четвърт, като в края й имаха преднина от 9 точки. През втория период обаче българките допуснаха само 7 точки в коша си и на почивката вече водеха с 2. Равенство през третия период запази малката преднина на българките, които записаха серия от 10-0 в последните минути на срещата и с това си осигуриха победата.

Александра Петрова вкара 13 точки за победителките, а с 10 завърши Никол Николова. Савана Уилкинсън се отчете с 14 точки за Англия.

ПЪЛНА СТАТИСТИКА ОТ МАЧА БЪЛГАРИЯ (16) - АНГЛИЯ (16)