Реал Мадрид се измъкна като гост на Уникс Казан

24-10-2014 20:38

Серхио Люл вкара 1,2 секунди преди сирената

Реал Мадрид измъкна трудна победа при гостуването си на Уникс Казан в мач от Евролигата. Серхио Люл се превърна в герой за Белия балет при успеха със 76-75. Той вкара кош 1,2 секунди преди сирената за втория успех на Реал в група А.

Мадридчани поведоха с 11 точки до втората част, но след това  Уникс поведе с 4 точки на почивката. Кийт Лангфорд вкара 11 точки в третата част, а тимът му запази лидерството си в резултата. Густаво Айон и Андрес Ночони помогнаха на Реал отново да излезе напред, но Джеймс Уайт вкара за 75-74 за Уникс 7,7 секунди преди края. В последната атака Люл отбеляза и осигури успеха на своите.

Айон и Руди Фернандес вкараха по 10 точки за победата, Ночони и Йоанис Бурусис добавиха по 9 точки. Люл завърши със 7 точки и 6 асистенции.

За Уникс Лангфорд вкара 21 от общо 23 точки в мача през второто полувреме. Костас Каймакоглу завърши с 9 точки, 11 борби и 5 асистенции.