Атланта смачка Кливланд като гост (видео)

(AP photo)
18-12-2014 09:33

Хоукс разбиха съперника със силна игра

Атланта Хоукс разби Кливланд като гост и спечели с категоричния резултат 127-98. Това принуди наставникът на Кавалерите - Дейвид Блат, да се извинява на феновете и да казва, че положението е било срамно.

Атланта вкара 16 тройки от 28 опита, като над всички бе резервата Шелвин Мак, който успя във всичките си шест стрелби зад линията и завърши с рекордните в кариерата си 24 точки.

По средата на втората част Атланта изоставаше с 50-38, но спечели оставащото време от мача с 89-48 и така постигна голяма победа. Хоукс бяха без Джеф Тийг, но това не им попречи да бият.

ЛеБрон Джеймс завърши с 21 точки за домакините, а 13 и 10 борби добави Кевин Лав. За гостите с 20 точки е Ал Хорфърд, а Майк Скот е с 15. Те вкара 9 от 11 опита от тройката във втората част и така обърнаха нещата в своя полза.

Тагове: Атланта, Кливланд