Обзор на седмицата: Два комплекта медали от Балканиадата за 16-годишни в Румъния

22-12-2014 20:00 | Иван Вълчанов

BGbasket.com продължава с  рубриката ”Обзор на седмицата”, в която Ви припомняме най-значимите събития в баскетбола от изминалите седем дни. Ето какво се случи през миналата седмица:

Коби изпревари Джордан и е трети по резултатност в историята

Лукойл Академик завърши с победа участието си в ЕвроЧалъндж

Мис BGbasket.com 2014 Галина Георгиева даде предпразнично интервю

Рилски спортист подписа с център

Божидар Аврамов стана съотборник на Деян Иванова в Италия

Бостън прати Рондо в Далас

Приключи първият етап на Евролигата. Групите за Топ 16 вижте ТУК, а всичко за турнира - ТУК

Женският Левски загуби служебно от Нефтохимик 2010, защото не се намериха средства за пътуване. Бъдещето на "синия" клуб все още не е ясно, а последното изказване на Тити Папазов чуйте ТУК

Лукойл Академик победи Балкан в дербито на кръга от НБЛ. Всичко за мъжкото първенство четете ТУК

Кадетките на България спечелиха бронзовите медали на Балканиадата в Румъния. Всичко за представянето им - ТУК

Кадетите пък завършиха втори в Балканската купа. Всичко около тяхното представяне вижте ТУК