Андора и Калоян Иванов не издържаха срещу Уникаха (видео)

26-01-2015 11:18

Андора на Калоян Иванов загуби с 3 точки като домакин на Уникаха74-77 в мач от 18-ия кръг на испанското първенство. Мачът се реши в последните секунди, а това е 13-а загуба за Андора, който има и 5 победи и сели 15-о място в класирането. В следващия кръг тимът гостува на Билбао.

Андора спечели първата четвърт с точка, а до почивката гостите успяха да обърнат и поведоха с 5. В много равностойна и важна трета част домакините се приближиха на 2 точки от съперника си, а драмата се запази до края, като в последните секунди Андора имаше възможност да изравни с тройка, но след пропуск победата остана за Уникаха.

Иванов беше на терена 25 минути, през които записа 12 точки и 7 борби и беше най-резултатен за тима си, от който всички в състава се разписаха. За победителите Раян Тулсън вкара 17 точки.