Деян Иванов и Казерта наказаха един от лидерите в Италия

27-04-2015 09:42

Деян Иванов и Казерта запазиха шансове за спасение в италианската първа дивизия. Тимът на българина наказа Динамо Сасари у дома с 94-87 и така победи един от силните отбори на Апенините и участник в Евролигата този сезон.

Казерта остава последен с баланс 7-21 и два кръга до края. Със същия актив е и предпоследния Пезаро, но Иванов и компания имат точка по-малко, която им беше отнета от актива. Целта е да се стигне предпоследната позиция, която дава право на участие на бараж.

Иначе гостите водеха с 13 точки в третата част, но Казерта направи серия от 15-3 и се върна в мача. След това играта вървеше кош за кош, а в края на мача домакините показаха сърце и характер и измъкнаха успеха благодарение и невероятната подкрепа на публиката.

Деян Иванов бе титуляр и отново бе с основен принос за своя отбор. Крилото игра 30 минути и се отчете с 16 точки и 4 борби.

Тагове: Деян Иванов