Рилски спортист остана пети при девойките (19), Монтана е седми

06-05-2015 13:20

Рилски спортист завърши на пето място на финалите за девойки (19). В спора за тази позиция самоковки надиграха домакина Балкан със 72-60 след по-силно полувреме.

Рилецо дръпна със 7 точки след първата част, а във втората игра здрава защита и съумя да увеличи още преднината си. Това бе достатъчно, тъй като след паузата тимът просто контролираше резултата.

Николета Бандрова завърши с 23 точки и 5 отнети топки за победителките, а Теодора Динева добави 21 точки и 6 борби.

За домакините с 19 точки се отчете Карина Константинова, а 17 вкара Клаудия Пенкова.

Монтана 2003 пък остана на седмото място след 59-33 над Тони 7. Тимът от Северозапада спечели всичките четири части и трупаше аванс през цялото време. За сливналийки обаче самото участие на финалите е успех и остава удовлетворението от участието на тима в осмицата.

Дебора Филипова направи дабъл-дабъл за победителките с 25 точки и 13 борби, а Кристин Костадинова се отчете с 13 точки.

За тимът от Сливен Моника Минчева отбеляза 16 точки, а с 6 и 7 борби бе Пламена Татева.

ПЪЛНА СТАТИСТИКА ОТ МАЧА РИЛСКИ СПОРТИСТ (19) - БАЛКАН (19)

ПЪЛНА СТАТИСТИКА ОТ МАЧА ТОНИ 7 (19) - МОНТАНА 2003 (19)