Павел Маринов и Динамо с хубав успех в Румъния

10-10-2015 09:05

Павел Маринов и неговият Динамо Букурещ записаха втора поредна победа от началото на румънското първенство. Тимът воден от работилия у нас Александър Тодоров бе домакин на вицешампиона Муреш и игра силно за крайното 81-69. Така столичани са с баланс 2-0 и са в челото на класирането след първите два кръга.

Динамо изигра много добро второ полувреме, което бе в основата на успеха. На почивката тимът изоставаше с 5 точки, но след 30 минути обърна резултата в своя полза и бе напред с 5, а в края разликата бе и увеличена.

Маринов бе титуляр в срещата и игра близо 33 минути в нея. За това време българинът бе на добро ниво и завърши с 12 точки, 6 борби и 5 асистенции, а срещу него имаше цели 8 извършени нарушения. Това компенсира фактът, че той направи и 6 грешки в двубоя.

Тагове: Павел Маринов