Силен мач на Везенков при погром на Барса

14-02-2016 15:15

Александър Везенков и Барселона записаха изключително лесна победа в поредния кръг на испанската АСВ лига. Тимът на българина бе домакин на Севиля и спечели повече от категорично със 108-54. Така Барса остава на второто място с баланс 18-2.

Каталунците тръгнаха силно отначало и не оставиха никакви шансове на съперника. Особено явна бе доминацията в третата част, която завърши при резултат 34-8.

Везенков започна като резерва и игра малко повече от 23 минути. В тях той се представи на добро ниво и завърши с 12 точки, 7 борби, 2 асистенции и 1 отнета топка.

В състава на Барса се завърна Карлос Аройо, който пропусна около два месеца, но лошата новина е, че Шейн Лавал се контузи и той ще бъде аут в следващите 2-3 месеца.

Тагове: Александър Везенков