Силен мач за Павел Маринов, но Динамо отпадна драматично от Стяуа

26-04-2016 20:15

Павел Маринов и Динамо отпаднаха от плейофите на румънското първенство. Воденият от Александър Тодоров тим загуби от големия си съперник Стяуа със 77-79 и отпада след 1-3 в серията.

Мач №4 бе много различен от третия, като той се реши в края. Стяуа започна вихрено и водеше с 19 точки след първата част, но този път Динамо се съвзе. Символичните домакините изиграха страхотна трета част, която ги върна в мача, а в края имаха шанс и да бият. При равен резултат те пропуснаха атака да поведат и това даде възможност на Стяуа. Тимът се възползва чудесно от нея и при оставащи 2 секунди Малешевич отбеляза. След това Маринов сбърка при подаването от аута и така двубоят свърши.

И все пак Маринов изигра силен мач за Динамо. Капитанът на тима бе най-резултатен с 21 точки, а добави и 3 борби и 3 асистенции в актива си.

Тагове: Павел Маринов