Ню Йорк се възползва от проблемите на Маями (видео)

(USA Today)
07-12-2016 10:01

Ню Йорк взе 12-та победа от началото на сезона в НБА, а за първи път от края на 2012/2013 има три успеха повече от загубите. Никс гостуваха на раздирания от контузии Маями и спечелиха със 114-103.

Най-резултатен за победата бе Кармело Антъни, който завърши с 35 точки. Кристапс Порзингис пък направи дабъл-дабъл след 14 точки и 12 борби.

За домакините с 29 точки завърши Горан Драгич, а Хасан Уайтсайд имаше 23 и 14 борби. Домакините съблякоха едва девет играчи, след като с проблеми са цели петима от състава.

Хийт имаха проблеми с борбите, а Ню Йорк имаше предимство от 31-13 точки след овладени топки в нападение. И все пак в края на третата част резултатът бе равен, но гостите отговориха със серия от 27-13 в следващите осем минути и така взеха контрол над мача.

Тагове: Ню Йорк, Маями