Трипъл-дабъл за ЛеБрон, 49 за Кайри, но това не спаси Кливланд (видео)

(AP photo)
24-01-2017 08:52

Шампионът Кливланд допусна изненадваща загуба като гост на Ню Орлиънс. Кавалерите бяха с основните си звезди, а домакините без единствената си - Антъни Дейвис, но въпреки това спечелиха със 124-122.

Страхотно включване направи Терънс Джоунс, който завърши с 36 точки и 11 борби. Джрю Холидей се отчете с 33 точки и 10 асистенции, а Лангстън Галъуей добави 12 точки и важна отнета топка в края.

За гостите страхотен мач направи Кайри Ървинг с 49 точки, 35 от които във второто полувреме. ЛеБрон Джеймс пък направи трипъл-дабъл с 26 точки, 12 асистенции и 10 борби, но шампионите загубиха за пети път в последните седем мача.

Пеликаните играха страхотно през първото полувреме и в един момент стигнаха до аванс от 22 точки. Кливланд обаче се разигра след това и се доближи на само три при 1:32 до края на мача, но тогава Галъуей открадна топката от Джеймс и домакините удържаха.

Тагове: Кливланд, Ню Орлиънс, ЛеБрон Джеймс, Кайри Ървинг