Младоците на Милуоки отказаха Хюстън (видео)

Gulliver Photos/Getty Images
24-01-2017 10:03

Янис Андетокумбо наниза 31 точки, Джабари Паркър 28, а Милуоки победи Хюстън със 127-114 и спря серията си от пет поредни загуби. Така до момента Бъкс са девети зад Чикаго с актив 21-23, Хюстън е трети на Запад с 34-14.

Грег Монро направи дабъл-дабъл със 17 точки и 10 борби за 27 минути в игра от пейката, а с 16 точки и 7 асистенции допринесе Матю Делаведова. Мейсън Плъмлий се включи с 10.

Джеймс Хардън бе на крачка от трипъл-дабтл с 26 точки, 12 асистенции и 9 борби, но направи 11 от общо 22-те грешки на Ракетите. Патрик Бевърли добави 18 точки.. Нене отбеляза 17 точки, а Клинт Капела и Раян Андерсън имаха по 16.

Срещата започна много оспорвано с множество обрати, но Милуоки започна втория период със серия 14-0 и на почивката запази лек аванс от 4 точки при 68-64. Хюстън обърна в края на третата част, но Матю Делаведова върна своите напред. Тройка на Джейсън Тери даде ход на серия от 11-0, с която Милуоки обърна при 110-99, а Хюстън допусна доста грешки. В последните 3 минити Ракетите не успяха да свалят повече от шест точки пасива си и загубиха мача.

Тагове: Милуоки, Хюстън