Таня Гатева: Спирането на мача не ни повлия

12-02-2017 21:58

Берое Стара Загора допусна четвърта загуба в женското първенство. В дербито на кръга заралийки отстъпиха на Хасково 2012 със 76-82 след по-слабо второто полувреме, а в края двубоят бе белязан от грозни случки (четете повече ТУК и ТУК). Ето какво каза пред BGbasket.com след мача старши-треньорът на отбора Таня Гатева:

„Няма какво да коментирам прекъсването на мача, защото съм треньор и се занимавам с нещата от баскетбола. Друго не ме интересува.

За мен днес играхме лошо в защита. Бяхме малко като стъписани, което не мога да си го обясня защо се случва. Имахме много слаб процент на стрелба (б.р 1/10 от тройката). Смятам, че е нужно е да си раздаваме малко повече топката и да имаме повече вкарани стрелби. Това е просто един мач. Първото полувреме играхме по-добре, а през второто стана по-голямата разлика, когато се случи и тази неприятна ситуация с публиката. Не мога да кажа, че прекъсването на мача ни е повлияло, защото още преди това не играехме добре.”

Тагове: Таня Гатева, Берое Стара Загора