Бойко Миленков: Играхме ужасно слабо

16-02-2017 19:19

Берое се класира на полуфинал за Купа България, след като победи трудно Черно море Тича на четвъртфинал с 69-58. Варненци контролираха играта през първото полувреме, но и двата отбора допуснаха доста грешки. Ето какво каза след мача помощник-треньорът на Берое Бойко Миленков:

„Моят коментар за мача е, какъвто на всички хора в залата – изиграхме безобразно слабо както в нападение, така и в защита. Необяснимо е за нас. Нямаме мобилизация и концентрация, нямам логично обяснение играхме ужасно слабо. Хубавото е, че спечелихме.

Проблемът с концентрацията  не е от вчера, не мога да си го обясня наистина. Просто момчетата не са в залата.

Мисля, че не е наша работа да ги мотивираме, нте са професионалисти и те сами трябва да се мотивират. Каквото зависи от нас ще го направим , за да изглеждаме по друг начин, защото, ако изглеждаме така, резултатът е ясен.”

Владислава Николова, пратеник на BGbasket.com в Пловдив със съдействието на Mazda

Тагове: Купа България - мъже