Mtel Sport 1 предлага два мача от Евролигата в четвъртък

21-02-2017 11:59

Mtel Sport 1 възобновява излъчванията от Евролигата след седмица пауза. Редовният сезон навлиза в решителната си фаза, а в четвъртък родните зрители ще имат възможността да се насладят на два мача от най-високо европейско качество.

Началото ще поставят Фенербахче и Олимпиакос, които в момента са на четвърто и трето място след 22 изиграни мача. При успех домакините ще съкратят само на една победа аванса на гръцкия тим. Мачът започва от 19:45 часа, а студиото – 15 минути преди началото.

След като почти загуби шансове за плейофите, Барселона с Александър Везенков ще търси задължителен триумф срещу последния в таблицата – Емпорио Армани Милано. Добрата новина за зрителите е, че българинът получава все повече минути на игрището. Началото на двубоя е от 21:45 часа.

Тагове: Евролига