Денвър се разправи с шампиона (видео)

Gulliver Photos/Getty Images
23-03-2017 09:42

Денвър наказа лошо шампиона Кливланд и спечели със 126-113 у дома. Нъгетс доминираха тотално и тази разлика е най-малкото, с което Кавс се отърваха.

Домакините отбелязаха 70 точки в подкошието, докато Кливланд се отчете само с 30. В последната част Нъгетс направиха серия от 15-3, с която се откъснаха сериозно и си решиха мача. Тимът направи и цели 35 асистенции и имаше едва 6 грешки.

Общо седем състезателя на домакините имаха поне 12 точки в двубоя, като най-резултатен с 21 бе Гари Харис. С 20 се включи Уил Бартън, докато 18 вкара Уилсън Чандлър.

За гостите 33 точки отбеляза Кайри Ървинг, а ЛеБрон Джеймс имаше 18, 6 борби и 5 асистенции. Краля обаче ще иска да забрави бързо тази вечер, тъй като в неговите 34 минути на терена Кливланд имаше 30 точки по-малко от съперника.

Тагове: Денвър, Кливланд