Костов и Кимис изпуснаха Арис

(сн. esake.gr)
26-03-2017 13:00

Чавдар Костов и неговият Кимис пропуснаха да запишат сериозен успех в поредния кръг от гръцкото първенство. Тимът на българина бе домакин на Арис, но отстъпи със 77-80 след продължение. С този резултат Кимис заема 12-то място в класирането с баланс 7-16.

Домакините тръгнаха добре и поведоха със 7 точки след първата част, но слаба втора ги остави на минус 10 на почивката. Арис продължи да води след това, но добри изяви в последните минути позволиха на Кимис да стигне до продължение. В него домакините пропуснаха доста важни стрелби и в крайна сметка отстъпиха.

Костов получи 25 минути на терена и се представи на добро ниво. Българинът завърши мача с 10 отбелязани точки, а имаше и 2 борби и 2 асистенции в актива си преди да излезе за 5 лични нарушения.

Тагове: Чавдар Костов