Стефка Славова: Балкан трябваше да играе финал

23-04-2017 15:14

Балкан спечели бронзовите медали на финалите за девойки (19), след като се наложи с 60:59 над домакина Рилски спортист. След оспорвания мач в зала „Арена Самоков” треньорът на Балкан Стефка Славова сподели пред BGbasket.com с какво нейният тим е превъзхождал съперника си.

„Спечелихме този мач с по-големия дух и с воля. Момичетата преживяха много тежко загубата вчера, но успяха да се вдигнат духом и дадоха всичко от себе си, за да спечелят днешния мач. В последната минута просто гледах часовника и се надявах тази една минута до края да мине по-бързо и ми се стори доста дълга. В нашия отбор нещата се случват трудно. Вчера загубихме по нелеп начин важен мач, днес пак спечелихме трудно. Не ни върви лесно да печелим мачовете си. Преди сезона нямахме никакви конкретни амбиции. Целта ни беше да се класираме на републиканско. Направихме го и всичко останало беше добре дошло, но Балкан заслужаваше да играе финал.”, коментира пред BGbasket.com треньорът на Балкан Стефка Славова

Тагове: Финали за девойки (19)