Йордан Минчев с нови силни изяви за Вършац

18-05-2017 20:05

Йордан Минчев игра близо едно полувреме за своя Вършац при загубата като гост на ФМП с 63-83 в среща от деветия кръг на втория етап в сръбската Суперлига. Българинът прекара на паркета 21 минути, като отбеляза 10 точки. Това бе осмо поражение за неговия тим в първенството. В следващия кръг Вършац посреща Мега Лекс.

Първата част беше равностойна, като след края й домакините водеха с 1 точка. Вършац започна по-добре в началото на втория период и поведе, но на почивката съперникът им отново беше напред в резултата при 40-39. След подновяването на играта ФМП постепенно започна да увеличава преднината си, като преди заключителните минути тя достигна 14 точки. В последната част домакините задържаха аванса си и спечелиха мача.

Освен с десетте си точки, Минчев се отчете и с 6 борби и 2 асистенции. За ФМП Марко Любичич бе най-резултатен с 15 точки.

Тагове: Йордан Минчев