Академик Пд, Рилски спортист, Левски и Доростол отиват на финалите за момчета (14)

19-06-2017 12:56

Академик Пловдив, Рилски спортист, Левски и Доростол допълниха участниците във финалите за момчета до 14 години.

БУБА Баскетбол, Черно море Тича, Балкан и Тунджа Ямбол вече си бяха осигурили класирането и играха помежду си турнир за Купата на БФБ.

Останалите определиха в четири квалификационни тимовете, които да допълнят финалите.

Академик Пловдив спечели квалификациите, на които бе домакин, в битка с ЦСКА.

В Самоков Рилски спортист също излезе победител от домакинството си, отказвайки Берое.

Пет победи записа Левски на "Герена" за място на финалите, а Доростол също триумфира в Силистра.

Както BGbasket.com писа, Държавното първенство за момчета (14) ще се проведе в Ямбол.

КЛАСИРАНЕ ОТ КВАЛИФИКАЦИИТЕ ЗА МОМЧЕТА (14)