Левски отстъпи на МЗТ след почивката

(Снимка: BGbasket.com)
14-09-2017 10:00 | BGbasket.com

Левски отстъпи със 67-78 на македонския МЗТ Скопие във втората си контролна среща в подготвителния период.

Дебют за "сините" направи сръбският център Никола Маравич, направил само няколко тренировки преди мача. Гардът на отбора Евгени Хаджирусев пропусна срещата заради заболяване.

Маравич се отчете с 13 точки в двубоя, като бе най-резултатен за Левски. Иван Алипиев записа 11 точки, а Крис Минков - 10.

Левски поведе в първата четвърт, завършила при 20-11, но до почивката МЗТ почти стопи изоставането - 37-36.

Гостите спечелиха второто полувреме, като се наложиха съответно с 22-14 в третата и 20-16 в четвъртата част.

Левски: Михайлов, Карамфилов 9, Маринов, Милов 4, Алипиев 11, Симеонов 9, Димитров, Маравич 13, Минков 10, Леков 1, Веселинов 8, Дойчинов 2.

Тагове: Левски 2014