Берое загуби тежко в Подгорица (видео)

12-10-2017 21:45 | BGbasket.com

Берое записа първо поражение в Адриатическата лига за жени този сезон, като гост на Будучност.

В Подгорица старозагорският тим не успя да се противопостави на силния си противник и загуби с 49-72.

Още в първата четвърт черногорки имаха вече двуцифрен аванс, който се увеличи още до почивката. Третата част бе най-силна за Берое, но момичетата на Таня Гатева бяха далеч от това да се върнат в мача. Огромната разлика се натрупа още в последния период за окончателните 23 точки разлика.

Габриела Костова записа 13 точки за Берое, плюс 7 борби. По 10 точки добавиха Гергана Иванова и Теодора Динева.

Анджелика Митрашинович вкара 16 точки за Будучност.

Берое стартира и участието си в А група жени в България този уикенд, срещу Рилски спортист, а следващата седмица гостува на Цървена звезда в Белград.