Мистър BGbasket.com бе награден от първата Мис BGbasket.com

(сн. BGbasket.com)
27-11-2017 19:48 | BGbasket.com

Николай Николов от Берое е новият победител в конкурса Мистър BGbasket.com. Вие, нашите читатели, избрахте крилото за най-красив баскетболист на България. Конкурсът започна през лятото и завърши преди месец.

Награждаването бе част от бляскаво събитие в хотел „Маринела“ в София, а Мистър BGbasket.com 2017 бе награден от първата победителка в конкурса ни за Мис – Галина Георгиева.

Николов е на 23 години от Русе. Играе на позиции атакуващ гард и леко крило. В момента носи екипа на Берое, а в кариерата си е преминал още през Академик (Пловдив) и Дунав (Русе). Миналият сезон беше най-успешният за него. С Берое той спечели Балканската лига и турнира за Купата на България, а във вътрешното първенство завоюва сребърните медали.

Церемонията се проведе с подкрепата на Mtel , Мултивитамини Alive! - Грабни енергия веднага!, винарска изба "Катаржина Естейт", водка "Норвегия", Andrews Fashion Studio, италиански дизайнерски бижута "Invoke", Асикс, фирма Стени, вносител на Patrizia Pepe, Monna.bg – парфюмният рай на България, предлагащ над 200 световни марки на едно място, ресторант "Табиет" и минерална вода "Qwell".