Отново искри, изгониха Дюрант и Къзънс (видео)

05-12-2017 09:29 | BGbasket.com

В последните седмици сякаш стана обичайна гледка играчи да бъдат гонени от мачовете в НБА. Двубоят между Ню Орлиънс и Голдън Стейт, който бе спечелен от шампионите със 125-115, не беше изключение.

В самия край на срещата между Кевин Дюрант и ДиМаркъс Къзънс прехвърчаха искри. Двамата си размениха реплики, а съдията на мача не се поколеба да ги прати в съблекалните. Това бе второ изгонване за Дюрант в рамките на три дни, след като в събота той трябваше да напусне принудително и двубоя срещу Орландо.

Успехът не дойде никак лесно за Голдън Стейт. Тимът изоставаше с 20 точки на почивката, но след силно второ полувреме стигна до обрата.

Най-резултатен за победителите бе Стеф Къри с 31 точки, като той направи и 11 асистенции. За Ню Орлиънс Джрю Холидей завърши с 34 точки.