Дий Бост и Страсбург с победа в Шампионската лига

(сн. fiba.com)
18-01-2018 12:52 | BGbasket.com

Българският национал Дий Бост и неговият Страсбург записаха победа в баскетболната Шампионска лига и по този начин прекъснаха серията от три поредни загуби. Тимът победи Умана Венеция със 70-67 като домакин и вече има 6 победи и 5 загуби, като по този начин дели третото място в група С с последния си съперник и още два отбора. Следващият мач на Страсбург е като гост на АЕК на 23-ти януари.

Мачът беше много равностоен, като премина през обрати, а и двата отбора спечелиха по две части. След само точка разлика на почивката през третия период Бост и компания успяха да поведат със 7 точки и в края удържаха трудния успех.

Натурализираният американец игра 34 минути и записа 12 точки, 6 асистенции, 4 борби и 3 отнети топки.

Тагове: Дий Бост