Перо Родич изнесе лекции пред треньори в Русе и София


Перо Родич изнесе лекции пред треньори в Русе и София
(сн: BGbasket.com)
12-02-2018 15:00 | BGbasket.com

Сръбският специалист Перо Родич изнесе лекции пред български треньори в събота и неделя съответно в Русе и София. Той представи по две лекции в залите „Дунав“ и „Триадица“, а посетилите ги български специалисти бяха общо 132.

 

Темите на лекциите бяха Развитие на младите играчи до 16-годишна възраст и всички технически елементи за тази възраст; и Защита: пресираща (лична) защита на цяло игрище „ Бягане и скачане“.

 

Ето и пълни списъци на треньорите, посетили лекциите в Русе и София:

 

Русе (10.02.2018)

 

1. Янко Янков (Шумен)

2. Юлия Радева (Дунав Русе 2016)

3. Магдалена Атанасова-Миланова (Дунав Русе 2016)

4. Кирил Петров (Черно море Тича)

5. Александър Дяковски (Спартак Плевен)

6. Петьо Колев (Спартак Плевен)

7. Деница Кръстева (Спартак Плевен)

8. Димитър Добрев (Стар баскет Варна)

9. Милен Желев (Ънстопабъл)

10. Кирил Киров (Ънстопабъл)

11. Кремена Димова (Гео Милев Раднево)

12. Таня Енева (Берое Стара Загора)

13. Невен Димов (Берое Стара Загора)

14. Мирела Тодорова (Светкавица)

15. Николай Златков (Светкавица)

16. Андреан Илчев (Тунджа Ямбол)

17. Цветан Тошков (Дунав 2007 Русе)

18. Румен Шопов (Тунджа Ямбол)

19. Валери Бъчваров (Тунджа Ямбол)

20. Лидия Костадинова (Локомотив Г.О.)

21. Ваня Маринова (Локомотив Г.О.)

22. Мариана Кушева (Локомотив Г.О.)

23. Маринела Агаларева (Росица Поликраище)

24. Митко Тончев (Локомотив Г.О.)

25. Цвятко Тръвнев (Локомотив Г.О.)

26. Росица Атанасова (Доростол)

27. Светлана Тодорова (Доростол)

28. Милчо Колев (Шумен)

29. Николай Колев (Берое)

30. Борис Дудин (Черно море Одесос)

31. Валентина Христова (Черно море Одесос)

32. Димитър Керемедчиев (Варнабаскет)

33. Димитър Точев (Шумен)

34. Денислав Коцев (Черно море Тича)

35. Пламен Христов (Черно море Тича)

36. Георги Бакалов (Черно море Тича)

37. Добромир Бойчев (Преслав)

38. Диан Георгиев (Дунав Русе 2016)

39. Руслан Русев (Дунав Русе 2016)

40. Димитър Петров (Дунав Русе 2016)

41. Светла Жечева (Академик Варна)

42. Андрей Джамбазов (Шумен)

 

 

София (11.02.2018)

 

1. Бойко Миленков (Берое)

2. Планимир Дафинов (Берое)

3. Татяна Гатева (Берое Стара Загора)

4. Алекси Алексиев (Берое Стара Загора)

5. Анета Маринова (НСА)

6. Емилия Кръстева (БУБА баскетбол)

7. Жасмин Жанкова (НСА)

8. Мария Калоянова (НСА)

9. Юлия Стонова (Септември 97)

10. Любомир Амиорков (Олимпия баскет)

11. Агнеса Дойчинова (Миньор 2015)

12. Елза Сандова (Миньор 2015)

13. Камелия Михалкова (Миньор 2015)

14. Жанета Костова (Черноморец 2014)

15. Димо Костов (Черноморец 2014)

16.Милена Кошеджийска (Банкя 78- СА)

17. Атанас Атансов (Атлетик 95)

18. Евладия Славчева (БШ Миньор)

19. Светлана Асенова (БШ Миньор)

20. Соня Спиридонова (БШ Миньор)

21. Албена Бачкова (Шампион 2014)

22. Петър Гергов (Монтана 2003)

23. Александър Мишев (Монтана 2003)

24. Лъчезар Киров (Марек)

25. Христо Гяуров (Локомотив 93)

26. Петър Недков (Евробаскет)

27. Емилиян Стоянов (Слава 99)

28. Владимир Славов (Локомотив 93)

29. Христо Ценов (ЦСКА)

30. Стоян Славов (Локомотив 93)

31. Теди Буков (ЦСКА)

32. Ахилеас Зикас (ЦСКА)

33. Иванка Славчева (Монтана 2003)

34. Веселин Тодоров (Академик София)

35. Павлина Кошанин (Академик 17)

36. Йордан Иванов (Академик Бултекс 99)

37. Димитър Чанков (Академик Бултекс 99)

38. Едуард Вълчев (Левски)

39. Кристиян Димитров (Шампион 2014)

40. Ирена Колева (Шампион 2006)

41. Лъчезар Коцев (Шампион 2006)

42. Димитър Димитров (Академик Бултекс 99)

43. Иван Гогов (Левски)

44. Веселка Тодорова (Рилски спортист)

45. Маргарита Маринкова (Рилски спортист)

46. Борислава Мандур (Септември 97)

47. Павел Игнатовски (Чавдар Троян)

48. Емилия Варадинова (Олимпия баскет)

49. Ирена Младенова (Шампион 2006)

50. Миглена Димитрова (Олимпия баскет)

51. Светлана Градинарова (Септември 97)

52. Георги Велчев (Академик София)

53. Георги Давидов (Академик София)

54. Димитър Христов (Септември)

55. Гергана Стоянова (Раковски)

56. Мирослав Ралчев (Академик София)

57. Константин Боев (Берое)

58. Ирина Губа (Берое)

59. Владимир Искров (Локомотив София)

60. Красен Киров (ЦСКА)

61. Васил Туев (Локомотив София)

62. Васил Стоянов (Локомотив София)

63. Кирил Касабов (Локомотив София)

64. Николай Иванов (Локомотив София)

65. Силвия Колева (Локомотив София)

66. Галин Гаров (Тракия Стамболийски)

67. Иван Александров (Тракия Стамболийски)

68. Никола Пайтаков (Тракия Стамболийски)

69. Атанас Кучков (Ахил)

70. Димитър Казначеев (Ахил)

71. Венцислав Стоев (Балкан)

72. Дилян Димов (Хасково)

73. Янко Желев (Хасково)

74. Виктор Колянов (Хасково)

75. Николай Тенев (Розова долина)

76. Събин Маринов (Сливен баскет)

77. Владимир Георгиев (Голдън сити)

78. Даниел Клечков (Шампион 2006)

79. Цветомир Акимов (Шампион 2006)

80. Павел Павлов (Марек)

81. Боян Велинов (Велбъжд 2002)

82. Александар Апостолов (Славия)

83. Ангел Петров (Славия)

84. Иван Делчев (Славия)

85. Ива Ангелова (Славия)

86. Силвия Пеева (Славия)

87. Вангел Илиев (Хебър)

88. Димитър Георгиев (Орфей)

89. Диян Гочев (Асеновец 2005)

90. Георги Аргиров (Асеновец 2005)

 

__________________

 

Харесайте BGbasket.com във Facebook

 

Следвайте BGbasket.com в Twitter

 

Следвайте BGbasket.com в Instagram


Тагове: Перо Родич
Коментари
Резултати
Класирания
Други новини