Александър Дяковски: Можехме да се представим по-добре

(сн. LAP.bg)
07-04-2018 13:44 | nbl.basketball.bg

Старши треньорът на Спартак Плевен Александър Дяковски призна, че неговият отбор е можело да се представи по-добре в мача срещу Балкан. „Зелените“ спечелиха срещата, а ето какво каза наставникът след нея:

"В доста време от мача играхме добре, но през втория период, при 30-27 за Балкан, направихме много последователни грешки. Може би от тях съперникът се възползва и изведнъж разликата мина 10 точки и оттам загубихме увереност. Загубихме борбите, но затова сме си виновни донякъде и ние. Като наведеш главата, става още по-зле.

Второто полувреме излязохме, за да го спечелим, искахме да играем все едно резултата е 0-0. Можехме да се представим по-добре, с оглед и на изпуснати наказателни удари през първото полувреме и на непринудени грешки."

Тагове: НБЛ - мъже, Спартак Плевен, Александър Дяковски