Индиана отново излъга Кливланд

(Снимка: Gulliver/GettyImages)
21-04-2018 09:17 | BGbasket.com

Индиана отново победи Кливланд в четвъртфиналната серия в източната конференция. Този път тимът се наложи над своя съперник у дома с 92-90 след силно второ полувреме и поведе в серията с 2-1 успеха.

Най-резултатен за победителите бе Боян Богданович с 30 точки. За Кливланд Леброн Джеймс се отчете с 28 точки, 12 борби и 8 асистенции.

Милуоки записа първи успех в серията срещу Бостън, след като победи у дома със 116-92 и намали изоставането си в серията на 1-2. Крис Мидълтън завърши с 23 точки и 8 борби за успеха. За Бостън Ал Хорфърд вкара 16 точки.

Вашингтон също върна една победа на Торонто за 1-2, след като спечели пред собствена публика със 122-103. Ключова роля имаха Брадли Бийл и Джон Уол, които отбелязаха по 28 точки. За Торонто с 23 е ДиМар ДиРозан.