Монтана 2003 надви ПАОК в контрола

15-09-2018 17:17 | BGbasket.com

Монтана 2003 записа нова победа в Гърция по време на предсезонната си подготовка. Баскетболистките на Стефан Михайлов се наложиха над ПАОК с 66:51 като гост, като двубоят се игра в голямата зала "ПАОК спорт арена" с капацитет 11 000 места.

На почивката българският тим водеше с 32:31, като ключово за крайния изход на срещата бе второто полувреме.

Гръцкият тим бе без две от националните си състезателки, които ще участват на световното първенство.

Двата клуба са постигнали споразумение за сътрудничество, като се очаква скоро подрастващи на ПАОК да гостуват в Монтана.

Мачът премина пред погледа на фен номер едно на Славия Илиан Петров, който беше раздвоен кого да подкрепя - Монтана или бяло-черния отбор от Солун.

Тагове: Монтана 2003