Минчев вкара 9 точки в контрола на Фенербахче (видео)

15-09-2018 20:56 | Мария Мицова

Фенербахче отстъпи на Лимож със 75:84 в контролна среща, част от турнира за Купата на Каляри в Италия.

Без доста от играчите си, национални състезатели, Фенербахче в този двубой бе и без старши треньора Желко Обрадович, който бе на семинар, за да изнася лекция днес.

Йордан Минчев бе в игра почти през цялото второ полувреме и имаше отлични изяви за отбора си, особено в защита. Той реализира и девет точки, с което бе четвърти по актив в отбора.

От двуцифрена разлика, пасивът на Фенербахче падна само до три точки и през цялата последна четвърт турският гранд бе много близо до обрат.

Няколко поредни тройки на Лимож решиха нещата във финалните две минути и половина, а единственият кош за Фенербахче в тях бе дело на Минчев.

За третото място на турнира турският състав играе в неделя срещу загубилия между Динамо Сасари и Армани Милано.

Тагове: Йордан Минчев, Фенербахче,