Оклахома вкара 79 точки за едно полувреме (видео)

03-11-2018 10:01 | Stoyan Alipiev | BGbasket.com

Оклахома записа четвърта победа от началото на сезона в Националната баскетболна асоциация. Тимът се наложи над Вашингтон като гост със 134:111. Ключова за успеха бе силната втора четвърт.

Любопитното е, че Оклахома вкара 79 само за първото полувреме, което е рекорд в историята на клуба.

Най-резултатен за успеха бе Ръсел Уестбрук, който завърши с 23 точки и 12 борби. За Вашингтон 27 точки наниза Брадли Бийл.

Шампионът Голдън Стейт Уориърс спечели седми пореден мач и общо девети през този сезон, след като надви Минесота у дома със 116:99.

Кевин Дюрант бе над всички за успеха с 33 точки и 13 борби. Стеф Къри също игра много силно и се отчете с 28 точки, 9 борби и 7 асистенции. Андрю Уигинс се отчете с 22 за гостите.