Три мача за шест дни и куп проблеми за Берое

Снимка: LAP.bg
21-01-2019 19:27 | BGbasket.com

Берое навлиза в една от най-натоварените си седмици от началото на сезона. В следващите шест дни тимът ще изиграе три мача. Първата среща срещу македонския Блокотехна от Балканската лига е утре от 18:30 часа. След това баскетболистите на Любомир Минчев ще разполагат с ден почивка преди в четвъртък, отново в същата надпревара да се изправят срещу косовския Башкими. Точно 48 часа по-късно в среща от 16-я кръг на НБЛ отборът от Стара Загора излиза срещу Ямбол.

Междувременно положението с контузени и болни играчи в щаба на Берое остава притеснително. При изключително трудната победа над Спартак Плевен „зелените“ получиха тежък удар с контузията на Конър Франкамп. Гардът е с проблеми в коляното, а все още не е ясно дали състоянието му ще позволи да се включи в трите срещи тази седмица, научи BGbasket.com.

Все още е под въпрос участието на капитана Тихомир Желев, както и това на центъра Далчин Бачински.

Тагове: Конър Франкамп, Тихомир Желев, Далин Бачински, Берое