Силен мач на Чардар Костов при загуба на Работнички

(instagram.com/rabotnickibc/)
19-05-2019 09:26 | BGbasket.com

Българският национал Чардар Костов изигра силен мач, но не успя да спаси тима си Работнички от поражение при гостуването на Блокотехна в 9-ия кръг на Първата шестица в македонското първенство. Съставът от Скопие отстъпи с 89:90 точки.

Костов бе титуляр и за близо 39 минути на терена завърши с 20 точки, 6 борби и 3 асистенции.

Работнички започна добре, но до почивката Блокотехна успя да навакса и на почивката Костов и съотборниците му водеха само с точка - 43:42.

Воденият от Марин Докузовски тим заема второ място във временното класиране с общ актив 23 победи и 6 загуби. Лидер е МЗТ Скопие с две поражения по-малко.

В следващия последен кръг от Топ 6 Работнички е домакин именно на МЗТ Скопие на 22-и май.

Тагове: Чавдар Костов, Работнички Скопие, Македония