Павлин Иванов титуляр при победа на Тревилио

(facebook.com/blubasket.it/)
07-09-2019 21:06 | BGbasket.com

Отборът на Блу Баскет Тревилио с Павлин Иванов в състава победи Орцинуови с 82:65 в в Бергамо в първи мач от турнира за Supercoppa LNP 2019 Old Wild West. Тази година надпреварата се провежда с обновен формат, като участват всички 28 отбора от втора дивизия в Италия, които ще бъдат разделени на 7 групи по 4 тима. За Тревилио предстоят още два мача от груповата фаза на 11-и и 15-и септември.

Павлин Иванов бе титуляр за своя отбор и завърши с 2 точки.

Блу Баскет Тревилио имаше превъзходство по време на целия мач, като поведе с 20:9 след първата четвърт, а на почивката резултатът бе 43:34. Ситуацията се запази и през второто полувреме, като преди последната част Иванов и съотборниците му водеха с 58:49 точки, за да приключи двубоя с още по-солидна разлика.

Тагове: Тревилио, Павлин Иванов