Жаклин Златанова в игра при успех на Берое над Локомотив

13-09-2019 21:20 | BGbasket.com

Берое Стара Загора победи градския съперник Локомотив със 112:42 точки в първа контрола от подготовката си за новия сезон.

Вицешампионките натрупаха сериозна преднина още в началото на срещата, а Локомотив успя да намали до 19 точки пасива си в края на втората четвърт. Баскетболистките на Берое имаха превъзходство и през второто полувреме като бързата им атака работеше безотказно.

В игра на терена на родна земя с екипа на първенеца в Адриатическата лига се завърна Жаклин Златанова, а за Локомотив Стара Загора след две операции на коляното - Калина Иванова.

Тимът на Берое продължава подготовка за мача за Суперкупата срещу Монтана 2003, който ще се проведе на 27-и септември в зала „Универсиада“ в София.

Тагове: Берое Стара Загора, Локомотив Стара Загора